Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Seri sonu Hükümet yıkılacak ama kurulacak yeni düzenin meşru olması adına Denizci Kurumu'nun varlığını sürdürmesi gerekiyor. İşte bu noktada Sakazuki ordunun başı ve adaletin güvencesi olarak yeni dünyanın dingil çivisi haline bürünecek. Adamın seri için anlam ve önemi çok büyük. Çünkü adalet mülkün temelidir.

Seri sonu Hükümet yıkılacak ama kurulacak yeni düzenin meşru olması adına Denizci Kurumu'nun varlığını sürdürmesi gerekiyor. İşte bu noktada Sakazuki ordunun başı ve adaletin güvencesi olarak yeni dünyanın dingil çivisi haline bürünecek. Adamın seri için anlam ve önemi çok büyük. Çünkü adalet mülkün temelidir.
Sen konuşma. Senin Fairy Tail sevdiğini biliyoruz.

Maşima-sensei'nin çizdiği tüm kadın karakterlerin duş suyunu içerim ve Maşima-sensei bir dehadır. Gerçekleri her zaman her şartta savunmak gerek, susamam Sakazuki konusunda.
Sen neko karakterleri de seviyordun değil mi? Bir daha gözüme gözükme.
Takılıyorum canım. Umarım kırmamışımdır:utangac:.

Smoker burada WB'nin gelir kaynaklarını sorgulamışsın. Marco kara para ifadesi kullandı yakında. Kara para ile ne demek istedi sence? Halkın bu adama şeytan demesine de bakarsak vurup çalıyor mu yoksa korsanlardan aldığı hazinelere mi kara para diyor?
Ganimettir muhtemelen. Wano'yu yakıp yıkmadılar sonuçta.

Sizde nasıl bir sabır varmış. Zamanında Edwar D. Newgate'e teker teker cevap vermişsin. Ben onun cevaplarını gördükçe fenalaştım.
Gerçekten helal olsun.
Eskiden daha çok yorum atardım, artık atmıyorum. Mesela 990 Spoiler Yorumları 200 sayfaya dayanmış, yorumum yok sanırım konuda. Bir de o zamanlar ciddi tartışma zemini vardı. Şimdi her şey geyik olmuş, troll olmuş. Mesela ben Mihawk'ın kılıç çekmesi üzerine tartışmak istedim, bana verilen cevaplara bakabilirsin, neden çok konuşmak istendiğimi daha iyi anlarsın.

Eskiden daha çok yorum atardım, artık atmıyorum. Mesela 990 Spoiler Yorumları 200 sayfaya dayanmış, yorumum yok sanırım konuda. Bir de o zamanlar ciddi tartışma zemini vardı. Şimdi her şey geyik olmuş, troll olmuş. Mesela ben Mihawk'ın kılıç çekmesi üzerine tartışmak istedim, bana verilen cevaplara bakabilirsin, neden çok konuşmak istendiğimi daha iyi anlarsın.
Eskiden tartışma zemini için daha çok oturaklı şeyler gösteriyordu e.oda ama şimdi serinin gidişatı bile okuyanları trollemeye başlayınca insanlarda ister istemez bu konu hakkında trollük yapıyorlar. Ama genel itibari ile katılıyorum bazı arkadaşlar her şeyde trollük yapıyor. Hele bir tanesi var ki adamın bir tane normal mesajını görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık