Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Bu adamların elinde iklim değiştirecek güç var hala Yonkou>Amiral deniyor. Kaido'nun ateşi Akainu Kralı gıdıklar sadece. WB'den en sinirli hali ile iki tane şok yiyip kafasının yarısını alan ve yeraltından gelen adam bu. Oden gibi kesmez Sakazuki yada Bege gibi salak salak füze fırlatmaz yine diyecem bu adamlarla dövüşürken (Amiraller ile) belki kazanma sansin %51'dir ama kazandıktan sonra kesinlikle bir daha Yonkou pozisyonunu koruyamazsın bunlar bir açık yakaladı mi kol bacak göz herşeyi alırlar. Odan sonrada o halinle en kötü adam bile gelip seni indirir.

Seri sonu yeni oluşacak dünyada bir kolluk kuvveti olarak denizcilere ihtiyaç olacak. Ama Akainu olur mu olmaz mı bilemem. Büyük ihtimal reyis adalet yolunda ölecek. Az kaldı zaten adaletin çekicini vurmasına, belki korsanlara belki kutsallara.

Bu adamların elinde iklim değiştirecek güç var hala Yonkou>Amiral deniyor. Kaido'nun ateşi Akainu Kralı gıdıklar sadece. WB'den en sinirli hali ile iki tane şok yiyip kafasının yarısını alan ve yeraltından gelen adam bu. Oden gibi kesmez Sakazuki yada Bege gibi salak salak füze fırlatmaz yine diyecem bu adamlarla dövüşürken (Amiraller ile) belki kazanma sansin %51'dir ama kazandıktan sonra kesinlikle bir daha Yonkou pozisyonunu koruyamazsın bunlar bir açık yakaladı mi kol bacak göz herşeyi alırlar. Odan sonrada o halinle en kötü adam bile gelip seni indirir.
En sinirli hali dediğin wb yarı ölü. En çöp denizcilerin bile kılıç sapladığı adama lav meyvesiyle yara açmak cidden çok büyük başarı.

En sinirli hali dediğin wb yarı ölü. En çöp denizcilerin bile kılıç sapladığı adama lav meyvesiyle yara açmak cidden çok büyük başarı.
Sen yazdıklarımı yanlış anlamışsın, benim sok dalgasından kastım Amirallerin dayanıklılıkari (ki WB'nin o saldırısını herkes kaldiramaz), açtığı yaradan kastım da eğer açık verirsen geri döndürülemez bir yara acacaklariydi.

sağ kollar daima güçlüdür, her türlü adama sorun çıkarabilecek kadar sağlamlardır lakin bu bulguyla amirallere denk demek bilemiyorum yani sağ kollar bir iki tık altıdır maksimum, amiraller yonkou ayarında adamlar sağ kollar zayıf mı ki sorun çıkaramasınlar? hepsi arasında bir iki tık oynuyor diye düşünüyorum amiral ile yonkou aynı ayar gibi, ikileme girersek yonkou bir tık üstüdür fazlası olduğunu sanmıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık