Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sengoku (Zirve)

• Konbuyu başlatan brkyhelios
  • Başlangıç tarihi

Akainu vs Sengoku

• Akainu

Kullanılan: 60 48.4%
  • Sengoku

Kullanılan: 60 48.4%
  • Berabere biter

Kullanılan: 4 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    124
@Pwn Goat
Öyle de düşünülebilir ama Roger'ı durdurmaya Garp tek gitse durduramaz Bunu Ray-san'ı var,3.adamı var. WB'ye de aynı şekil gidiyorlardır bence.
İkisinin bende uyandırdığı şeylere bakıyorum. Akainu ağır basıyor benim için. Sırf şok dalgası da atmıyordur ama sonuçta güçlü adamlara karşı onu kullandıysa etkili bir saldırısıdır.
Başarısız çünkü Roger onun döneminde KK oluyor ve korsan çağı onun döneminde başlıyor. Yeni KK adayı onun döneminde dolanıyor ve onu durduramıyor.
WB ile dövüşen Akainu, bir sürü kişiyi karşısına alan adam Akainu, Shanks'ın durdurduğu adam Akainu.
WB'den saldırıları yiyip hala gezinen atar yapan Akainu.
Şu karakteri ile bana Sengoku'dan güçlü geliyor. Garp ile dövüşürsün 2-3 vurur bayılırsın, WB ile dövüş depremi yersin kafaya 1 hafta sonra ayılırsın ama şu magma yumrukları ye meftasın. Karakteri desen pislik,dayanıklılık desen hayvani tüm arc boyunca duraksamadı meyve desen en tehlikeli meyvelerden. Büyük ihtimal CC gibi Enel gibi bir modu da çıkar o meyveden ilerde.
İki tarafı tartıyorum gördüklerimizden duyduklarımızdan benim için tek bir taraf ağır basıyor. Çok da ağır basmıyor nasıl Aokiji ile kaç gün dövüşmüş aynı şekil olur diye düşünüyorum. Ama Hayvan Akainu alır bir şekilde. Ne yapar ne eder kazanır o dövüşü.

Yav bu seride kaçtane tam güç gòsterilmiş adam varki daha bizim Zoro'yu bile tam güç görmedik kalkıpta Sengokunun şok dalgaları Akainu ya etki etmez dersen aynı seriyi izlediğimizden şüphe duyarım.

@Monkey D. Luffy

Akainu yaşasa o devirde Roger KK olamıcakmıydı :confused:
Sengoku yumuşak kalpli ya biraz belki Akainu gaddarlığı ile Garp'ı ve tüm iyi denizcileri yanına alıp Roger'ı indirebilirdi. :/
Ha şimdi dersin o zaman Luffy'yi de KK yapmaz ama Luffy müttefik kazandı ya çok destek çıkacak çok insan var ona.
Ama Roger'ı pek seven yok.
@_Luffy_
Garp ile eşit değil ama Sengoku'dan güçlü bence.
Garp-Sengoku yerine Garp-Akainu olsaydı korsan kalmazdı. :/
Haki denen bir şey var her türlü etki eder. Ama Logia oldun mu işler biraz değişiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık