Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sengoku (Zirve)

• Konbuyu başlatan brkyhelios
  • Başlangıç tarihi

Akainu vs Sengoku

• Akainu

Kullanılan: 60 48.4%
  • Sengoku

Kullanılan: 60 48.4%
  • Berabere biter

Kullanılan: 4 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    124
Akainu'nun onu öldürmesinden korktuğu için Garp'ı tutan Sengoku değil miydi? Bazı arkadaşlar bunu troll sanacak ama, katiyen değil. Yaşayan en güçlü en tehlikeli denizci Akainu'dur. Gerisi palavra. Garp gitsin önce şerefini temizlesin torunu öldükten sonra "öldürücem bunu" demek kolay. Sengoku'da bunun kankası ve en yakın arkadaşı değil mi? Öyle. Gitsinler ikisi birlikte Shiki'ye girsinler, Akainu Shiki'yi tek başına yenecek güçte bi adam.

Akainu Garp'ı öldürecek diye tutmadı orada Sengoku. Tam tersi,eğer beni böyle tutmazsan Akainu'yu öldüreceğim diyor Garp.

http://www.mangareader.net/103-47005-6/one-piece/chapter-574.html

Üye silindi 1004

Akainu Garp'ı öldürecek diye tutmadı orada Sengoku. Tam tersi,eğer beni böyle tutmazsan Akainu'yu öldüreceğim diyor Garp.

http://www.mangareader.net/103-47005-6/one-piece/chapter-574.html
Garp sence Akainu'yu öldürebilir mi? O potansiyeli Garp'ı tanıdığım günden beri hiç göremedim. Ben tam aksini düşünüyorum, Akainu denizciler içinde bence yenilmez güçlü. Onu yenebilecek tek adam ayakta öldü zaten. Meyvesi karakteri ve fiziksel dayanıklılığıyla Akainu korkunç bir güç, Garp onun karşısında duramaz bile.

Garp sence Akainu'yu öldürebilir mi? O potansiyeli Garp'ı tanıdığım günden beri hiç göremedim. Ben tam aksini düşünüyorum, Akainu denizciler içinde bence yenilmez güçlü. Onu yenebilecek tek adam ayakta öldü zaten. Meyvesi karakteri ve fiziksel dayanıklılığıyla Akainu korkunç bir güç, Garp onun karşısında duramaz bile.

Mangada geçen yeri gösterdim. Sencesi bencesi yok. Orada ne yazıyorsa o. Sonuçta kendine güvenmese öyle birşey söylemez, daha doğrusu oda bunu söyletmez.

Borsalino hariç.

Mangada geçen yeri gösterdim. Sencesi bencesi yok. Orada ne yazıyorsa o. Sonuçta kendine güvenmese öyle birşey söylemez, daha doğrusu oda bunu söyletmez.
Kimler neler söyledi. Her söylenene inanırsak işimiz var.

Bence gençliklerinde hep garp vs roger, sengoku vs wb olmuştur. Sengokunun küçümsendiğini düşünüyorum. Sengoku alır.

Gençliklerinde WB Roger'ın tayfasında mıymış o_O..
Hayır. Garp rogera kafayı takmış sengoku wbye.
Bu arada bazı kişiler akainu en güçlü demiş. Meyvasi hariç tırt bir insan. O meyveyi bozmanın milyar yolu var. Amiraller arası dan en uzun süre çelışıp amiral olan. 60 yaşına gelmiş bir adamlan 40 yaşı da filo amirali olan ve bunuda isteyerek yapmayan bir adamla karşılaştırmak bizim keçiye ağır küfürdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık