Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Bence ilk hatan Filo amiralini amiralden daha da ötede görmen. Bunlar denk adamlar. küçük farklar hariç Akainu=Aokiji=Kizru bence bu böyle ws yi geç bunlar savaşsalar çok denk olurlar. Akainu değilde Kizru veya Aokiji de çok rahat filo amirali olurdu yani. Akainu rütbe aldı diye p up almadı.
Kardeşim zaten 2y önceki amirallerin 3'ü de güçlendi ben güçlenmedi mi dedim?Filo Amirali ile amiral arasında fark var bence ama tabiki şu an Kizaru=Akainu. Yani ne zaman amiral olduğu önemli.

Sen tecrübeden bahsettin ben de 19'unda KK olacak dedim. Bu yaşta yenemez dedin. Ben de böyle dedim. Ne alaka Sabo'yu çıkarmak? :/
Kardeşim tecrübe değil 20 yıldır güçlenen adamla 2.6 yıldır güçlenen adam eşit değildir dedim. Şimdi gelmiş bana Luffy Doffy'yi 19'unda aldı diyorsun.Law ile beraber aldı.20 tane Luffy koy zaten herkesi alır.
Ayrıca Luffy 19'u da KK olabilir ama eski KK kadar güçlü olamaz.Eğer KK olmak güç gerektiriyorsa 19 yaşında KK olamaz.

Kardeşim tecrübe değil 20 yıldır güçlenen adamla 2.6 yıldır güçlenen adam eşit değildir dedim. Şimdi gelmiş bana Luffy Doffy'yi 19'unda aldı diyorsun.Law ile beraber aldı.20 tane Luffy koy zaten herkesi alır.
Ayrıca Luffy 19'u da KK olabilir ama eski KK kadar güçlü olamaz.Eğer KK olmak güç gerektiriyorsa 19 yaşında KK olamaz.
Katılmıyorum sana. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık