Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Sana mı soracağım kime kalleş diyeceğimi ? Hayali bir karaktere istediğimi söyleyebilirim, ama senin benim özelimde yorum yapma hakkın yok.

Neyse yine yazıyorum genel olarak, Marco ve Vista'dan kaçan Akainu'dur bu kadar basit. Akainu'nun dövüşme stilide kalleşçedir.
Avatarındaki adamın olduğu bir evrende Akainu istese de "kalleş" olamaz.

Abi aşşağılık korsanlar kalleş değil sanki. Akainu bi korsana dümen çevirdi diye kalleşçe dövüşmüş olmaz. Korsanlar kalleştir. Luffy falan korsancılık oynuyor ama diğer korsanlar katil, hırsız ve kalleş.
Mesela kalleş Shanks racon kesip o'na silah doğrultan adamı arkasından vurduruyor.
[YOUTUBE]saCLfwFKxEQ[/YOUTUBE]
gibi.

Abi aşşağılık korsanlar kalleş değil sanki. Akainu bi korsana dümen çevirdi diye kalleşçe dövüşmüş olmaz. Korsanlar kalleştir. Luffy falan korsancılık oynuyor ama diğer korsanlar katil, hırsız ve kalleş.
Mesela kalleş Shanks racon kesip o'na silah doğrultan adamı arkasından vurduruyor.
[YOUTUBE]saCLfwFKxEQ[/YOUTUBE]
gibi.
Yine getirdin konuyu Shanks'e. Umarım birini oltana düşürmeyi başarırsın.

Avatarındaki adamın olduğu bir evrende Akainu istese de "kalleş" olamaz.
Olurmu şimdi Akainu o kadar kalleş ki Coby'yi bile infaz edecekti Teach bile bıraktı deprem sallamayı Coby'yi dinledi, Aokiji bile gitmiş Teach ile işbirliği yapıyormuş ama kalleş Akainu'nun emrinde çalışmıyor, kalleşlik konusunda Sakazuki > Teach'tir her türlü bence tabii. Konu dışı bir mesaj oldu istersen genel sohbetten devam ederiz.

Yine getirdin konuyu Shanks'e. Umarım birini oltana düşürmeyi başarırsın.
"Dont feed the troll" diyorum ve yeni üyelere tavsiyemi sunuyorum. Olta sallamaya devam.

İyi günler.
Niye olayı kişiselleştiriyorsun ki şimdi bak böyle mesajlar olmuyor, hiç hoş değil onu da belirteyim. Hayali bir karakter hakkında adam istediği görüşü belirtir ama senin onun özelinde yorum yapman yanlış.

Kalleş denilen adam bence yaşadığı halde kardeş dendiği adamı silen
Aynı adamın ölümünü üreme organının üstüne oturarak izleyen
Sonra o kişinin meyvesine konan adamdır der kacarim

Ya bu forumda bazı adamların fikirleri o kadar net ki değişime açık değiller 3-5 kişi alakası her şeye mi muhalefet gider ya. Adamlar serinin en karaktersiz adamının yaptıklarını haklı göstermeye çalışıyor. İyi biriymiş gibi zaten bizim Luffy ile Sabo'yu yenerse kalleşlikle yener öyle yiğit mert gibi çıkıp yenemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık