Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
İstiyorsa serinin Allah'ı olsun, bizim tartıştığımız adamın bayılıp bayılmadığı; bazı arkadaşlar çok zeki olduğu için biz bayılmadı deyince "fan lan bunlar ehehehe" tribine girdi. Biz de ona gayet haklı cevaplar verip Tyr'nin yaptığı gibi mangadan sayfaları önlerine serdik.
Bu arkadaşları sen x al, istiyorsan kendini koy istiyorsan başkasını.
Bizim tartıştığımız Wb'nin gücü değil burada, ha ona illaki gel diyorsan delikli v2 oldu.
Bazı arkadaşlar da fanlıktan gözlerini karartıp Akainu kazandı demeye kadar götürdüler işi Forumda Zoro vs Goku konusunu açan arkadaş ne kadar Hard Zoro fanıysa Akainu kazandı diyen adam da o kadar Hard fandır.

Wb nasıl sevilmez lan.
Yürü be :)

Akainu'nun söylediği söz : Allah cezanı versin... (Öksürür) Beyazsakal... bu bariz şekilde Akainu'nun yediği dayağın kabullenişidir. Suratından da belli zaten ayağa kalkamayacağı...

Diyoruz ya işte Akainu kalleş diye, omurgasız hayvan gibi yerlerde sürüklene sürüklene gidiyor sonradan, mesela lav meyvesi değilde farklı meyve olsa yerin altından bile çıkamayacaktı.

Akainu vs konusunda adama kalleş demek neyin kafasıdır?
Nedir yani , vs ile yada gücü ile ilgili olan argümanı anlarımda , sürekli her sayfada kalleş , kalleş deyip ego mu tatmin ediyorsun.

Akainu vs konusunda adama kalleş demek neyin kafasıdır?
Nedir yani , vs ile yada gücü ile ilgili olan argümanı anlarımda , sürekli her sayfada kalleş , kalleş deyip ego mu tatmin ediyorsun.
Seni hiç alakadar etmiyor, kime kalleş diyip demeyeceğim. Ego mu tatmin ederim etmem, yine o benim bileceğim iş. Akainu kalleştir.

Ayrıca burada Akainu'nun kalleş olmasının dövüşme stili ile alakası olduğunu anlatıyoruz, o açıdan kalleş diyoruz, Ace ile dövüşürken Luffy'ye atlaması, Marco ve Vista'yı yenmeden gidip Luffy'ye saldırması vesaire... Gerçi seni alakadar etmez benim yorumumda, genel olarak yazıyorum bunu üstüne alınma.

Seni hiç alakadar etmiyor, kime kalleş diyip demeyeceğim. Ego mu tatmin ederim etmem, yine o benim bileceğim iş. Akainu kalleştir.

Ayrıca burada Akainu'nun kalleş olmasının dövüşme stili ile alakası olduğunu anlatıyoruz, o açıdan kalleş diyoruz, Ace ile dövüşürken Luffy'ye atlaması, Marco ve Vista'yı yenmeden gidip Luffy'ye saldırması vesaire...
Konunun bokunu çıkarma o zaman git konu aç Akainu kalleş diye orda ne yapıyorsan yap.
Nasıl bir kuyruk acısıysa adam Marco ve Vista'dan korktuya kadar getirdi olayı.

Konunun bokunu çıkarma o zaman git konu aç Akainu kalleş diye orda ne yapıyorsan yap.
Nasıl bir kuyruk acısıysa adam Marco ve Vista'dan korktuya kadar getirdi olayı.
Sana mı soracağım kime kalleş diyeceğimi ? Hayali bir karaktere istediğimi söyleyebilirim, ama senin benim özelimde yorum yapma hakkın yok.

Neyse yine yazıyorum genel olarak, Marco ve Vista'dan kaçan Akainu'dur bu kadar basit. Akainu'nun dövüşme stilide kalleşçedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık