Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181
Hasta halinin B. Hakisine etki ettiğini nerden biliyon? Ve ya BB'nin haki kullandığına dair bi sayfa atta bilelim.
BB'nin .b.haki kullandığını bilmiyorum tahmin ettim sadece. Ama hakiden ilk bahseden adam kendisi. Olmasa bile meyvesi zaten daha da iyi bir kullanım sergiliyor. Direk bedene vuracak depremi.

WB'nin b.hakisi ne kadar iyiyse logia bedene attığı deprem o kadar iyi etki eder. Ama ölmek üzere olan ve tayfasından adamı olan Marco'nun dedikleri üzere b.hakisini bile adam akıllı kullanabildiğini düşünmüyorum.

BB'nin .b.haki kullandığını bilmiyorum tahmin ettim sadece. Ama hakiden ilk bahseden adam kendisi. Olmasa bile meyvesi zaten daha da iyi bir kullanım sergiliyor. Direk bedene vuracak depremi.

WB'nin b.hakisi ne kadar iyiyse logia bedene attığı deprem o kadar iyi etki eder. Ama ölmek üzere olan ve tayfasından adamı olan Marco'nun dedikleri üzere b.hakisini bile adam akıllı kullanabildiğini düşünmüyorum.
Sırf tahminlerinle BB Saka'yı felç bırakıyor he. Vay anasını, sen işi gücü bırak(iş güç dediğim pc basından kalk) Oda gibi yeni seriler yaz tutar bak. Sende hayal gücü var.

İki yıl sonrasında bu karşılaşmayı sen nasıl değerlendiriyorsun peki ?
Benim değerlendirmem belli. Ben Akainu'yu ilah yapmıyorum sadece herifin meyve ilah bence. Adam ne kadar dayak yerse yesin vurduğu zaman organ götürüyor ya da öldürüyor. Kendi kişiliği de köpek lakabına uyuyor, sayko bırakmıyo hedefini. BB dediğimiz adam 2 yıl sonra muazzam güçlenmiştir belki de en güçlü yonkou suan ama BB kibirli adam açık illaki vericek, ve bu adam yamimin dezavantajıyla daha fazla acı alıyo. Yani zor da olsa Saka olur.

Net bir şey söylemeden şunları diyebilirim; Teach favori ancak Sakazuki öyle boş bir adam gibi konuşmayalım lütfen. Adam Filo Amirali, adaletin tepesindeki kişi. Adamın hedefi BB ile sınırlı değil. Yeni dünyaya merkezi taşıyıp misyonunu açıkça belli etmiş biri kendisi. Dünyanın en güçlüsü dahi gelse önünde duracak kişi bu adam. O yüzden gücünü alaya almayalım lütfen. BB'yi zaten yeterince yüceltmişsiniz ona ekleyecek bir şey yok adam zaten güçlü :)

Ek olarak bir dövüşü kağıt üzerinde sonlandıramazsın nerede ne olacağını kestiremezsin. Akainu boşluk bulursa affetmez, istediği kadar fizik olarak ilah olsun o vücut delindi mi geri gelmez. Ya BB, yami yami'de über bir yetenek açıp vücudunda black hole tarzı bir savunma tekniği geliştirecek veya o darbeyi yiyecek. Akainu öyle Jet Pistol filan atan adam değil. Vurursa canın sonsuza kadar yanar, öyle x2 acı filan farketmez bileziğe dönersin :(

Ve oyum kağıt üzerinde Teach'e. :)

Benim değerlendirmem belli. Ben Akainu'yu ilah yapmıyorum sadece herifin meyve ilah bence. Adam ne kadar dayak yerse yesin vurduğu zaman organ götürüyor ya da öldürüyor. Kendi kişiliği de köpek lakabına uyuyor, sayko bırakmıyo hedefini. BB dediğimiz adam 2 yıl sonra muazzam güçlenmiştir belki de en güçlü yonkou suan ama BB kibirli adam açık illaki vericek, ve bu adam yamimin dezavantajıyla daha fazla acı alıyo. Yani zor da olsa Saka olur.
Ben BB'nin Akainu'dan aldığı darbeler ile fiziksel olarak delineceğini felan düşünmüyorum. Ama alacağı acı çok büyük olacaktır. Yine de dayanabilir buna. Ama eğer ki fiziksel olarak onda bir eksikliği sebep olacaksa o zaman işler değişir. Diğer taraftan Akainu için bu vs çok zor olacak. Çekilmeye karşı koyamayacak. Ayrıca magması direk işlevsiz kalacak. Gelirken Ace gibi Magmayı önceden kullanırsa işler değişir. Ama Teach geri durmayacaktır. Tuttuğu anda Logia savunması diye bir şey kalmaz. Direk bedene deprem yumruğu yiyecektir. Ben buna dayanaraktan yenilir diyorum. Savunması çok düşer Akainu'n Teach karşısında.

Herkes yonkouları Wb gibi kenb. hakisi nerdeyse 0 düzeye inmiş, haki salamayacak kadar yaşlı ve yorgun düşmüş, göğsüne 3 metre kılıç yemiş, kalp krizleri geçiren ve torba torba kan kusan insanlar zannediyor herhalde. Vah yazııııııkkkk :)

Wb'nin sağlam bir yonkou ile arasındaki farkı görmek bu kadar zor mu gerçekten ? Objektiflik 0'ın altında -Aokiji :)

Akainu değil BB karşısında, herhangi bir yonkou karşısında Denizciler Huzur Evi'ni boylar, hayatının geri kalan kısmını çiçeklerine bakarak geçirir :)

Hayır, Wb'nin ölü halinden (şu ölü tabirini gerçekten anlamıyorsunuz) 2 yumruk yiyip felç olan bir amiral ne zaman ve nasıl yonkou seviyesine geldi arkadaş! Vay anasına yahu adsdasdf :fool:

@Densetsu no Samurai
Aokiji ile 10 gün dövüşüyor Akainu.
Sadece bacağını kaybediyor Amiral Aokiji. Akainu'da da birkaç sıkıntı var.

Ama BB harcanıyor Akainu karşısında. İlginç bence. :)

BB'yi öldürecek meyve karşısında Aokiji 10 gün dayanıyor.

Son düzenleme:
@Densetsu no Samurai
Aokiji ile 10 gün dövüşüyor Akainu.
Sadece bacağını kaybediyor Amiral Aokiji. Akainu'da da birkaç sıkıntı var.

Ama BB harcanıyor Akainu karşısında. İlginç bence. :)
Değil mi kardeşim :) Bazen Allah Allah, bu BB Luffy'nin muhtemel son rakibi olacak adam, gura gurayı ele geçirince Çağ Benim Çağım diyen adam, belki de serideki en iyi 3-5 meyveden birine sahip adam, D. Olması sebebiyle çılgın ve vücudunun normal olmadığı adam, Shanks'ın uyarmak için Wb' nin yanına gittiği adam değil mi yahu! :) yani seriyi tersten mi okudum acaba diye düşünüyorum ama yok. Kontrol ediyorum, sıkıntı bende değil :)

Yahu Luffy daha şimdiden amirale saldıran çocuk. Zannediyorlar mı ki Luffy bundan 400-500 bölüm sonra amiralle uğraşsın. Adım gibi eminim 2 power up sonra Luffy-Zoro gibi isimler bir amirali asfalt niyetine toprağa gömer, üstünde yumurta pişirir hatta Menemen yapar :D

Ben BB'nin Akainu'dan aldığı darbeler ile fiziksel olarak delineceğini felan düşünmüyorum. Ama alacağı acı çok büyük olacaktır. Yine de dayanabilir buna. Ama eğer ki fiziksel olarak onda bir eksikliği sebep olacaksa o zaman işler değişir. Diğer taraftan Akainu için bu vs çok zor olacak. Çekilmeye karşı koyamayacak. Ayrıca magması direk işlevsiz kalacak. Gelirken Ace gibi Magmayı önceden kullanırsa işler değişir. Ama Teach geri durmayacaktır. Tuttuğu anda Logia savunması diye bir şey kalmaz. Direk bedene deprem yumruğu yiyecektir. Ben buna dayanaraktan yenilir diyorum. Savunması çok düşer Akainu'n Teach karşısında.
Ace çapsızı bile çekilirken saldırı yapıyosa Saka da yapar. Kaldı ki Sakazuki dövüş tarzı göğüs göğüse çarpışma. Adamın istediği direk yakın mesafe dövüş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık