Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181

kör topal

Takma ismine rağmen bide objektifmiş gibi hava veriyorsun ya kendine aferin sana.

BB yıllarca WB'ye evlat rolü yapmış, tabii ki oradada aynı numarayı çekecekti, Akainu'nun bir anda WB karşısında baba diyecek hali yoktu, Teach ile WB'nin bir mazisi var. BB ne kadar istemesende Akainu gibi bilincini kaybetmeyip silahını çekip karşılık verdi ve WB'yi öldürmeyi başaran kişi oldu.

Toriko ile meyve şansının ne alakası var, Toriko'da yiyecek şansı var ve bu söylediğim şey ile tamamen alakasız bir şey. Meyve şansı dediğimiz şey Luffy'nin lastiğinin Enel'in yıldırımı karşısında dirençli olması oluyor. Veyahut Mr.3'ün mum meyvesinin Magellan'ın zehirine karşı dirençli olması gibi. Bu bariz bir şey, takma ismine rağmen bunu algılayabilecek kapasitede olduğunu farz ediyorum. Yani Akainu kendi ağzı ile diyor ki ben magmayım ve bu sebepten ötürü alevi bile yakabilirim, saf meyve kıyasına girdikleri zaman alevin yapabileceği hiç bir şey kalmıyor. Ace meyvesini kullanarak Aokiji karşısında savaşabilir, Fujitora karşısında savaşabilir, Kizaru karşısında savaşabilir ama Akainu en ballısı olmuş ki magma alevi yakabiliyor. Şimdi saçmalayanın kim olduğunu fark ettiysen böyle eski mesajları alıntılayarak eski konuları hortlatıp fanboyluğunu tatmin etme çabalarına bir ara ver derim.
Objektif bir hava mı veriyorum? Cidden mi? Bunu söyleyen sen misin yani :D.

BB WB'yi salak sandı herhalde bu numarayı kullandığına göre. Belkide kendi salaklaşmıştır o korku ile. Akainu bilincini kaybetmedi 2 dakika felç oldu sonra geldi geri. BB o yumrukları yese emin ol o da felç olurdu. Silahını çekmesini sağlayan tayfası. Adam tam öldürücek oradan silah çekildi adam zaten Teach ona sıkarken ölüydü.

Nasıl şanslı nerede gördük bu şansı shiryunun panzehir olayını söyleyeceksen sana luffynin bütün şans lı anlarını anlatabilirim
O var, Ace'in karşısına çıkması ve çıkan savaş dolayısıyla Wb yi tek ayak üstünde yakalabilmesi var. Zira Ace gelmese Luffynin peşinden gitmeye kalkacak ve W7 da Garpla yüzleşecekti. Eğer Teach'in ''shichibukai olup id ye dalarım kendime tayfa toplarım'' planını çok zekice bir hamle olarak görüyorsan o zaman tamam zeki diyelim. Ama o seviyede bir zeka ve özgüven ile göğüsünde bir delikle vs ye veda eder. Ayrıca konu Luffynin şansı veya şans karşılaştırılması değil. Ben Teach şanslı diyorum.

O var, Ace'in karşısına çıkması ve çıkan savaş dolayısıyla Wb yi tek ayak üstünde yakalabilmesi var. Zira Ace gelmese Luffynin peşinden gitmeye kalkacak ve W7 da Garpla yüzleşecekti. Eğer Teach'in ''shichibukai olup id ye dalarım kendime tayfa toplarım'' planını çok zekice bir hamle olarak görüyorsan o zaman tamam zeki diyelim. Ama o seviyede bir zeka ve özgüven ile göğüsünde bir delikle vs ye veda eder. Ayrıca konu Luffynin şansı veya şans karşılaştırılması değil. Ben Teach şanslı diyorum.
Teach değil Ace onun karşısına çıktı wb olayında doğru zamanı bekledi ona bakarsan ace tam idam edilirken luffy ve yandaşlarının olaya tam vaktinde dahil olması mucizeye veren bir şans değilmi karşılaştırma yapmıyorsan teach'in serideki tek şanslı insan oymuş gibi yapmayalım herkesin biraz şansı var

Nasıl şanslı nerede gördük bu şansı shiryunun panzehir olayını söyleyeceksen sana luffynin bütün şans lı anlarını anlatabilirim
O arkadaşa Teach konusunda pek laf anlatamazsın, tavsiye etmem. Luffy varken başka birisine şanslı demek başlı başına bir konu zaten.

Teach'in Impel Down planı, Magellan'ı küçümsemesi dışında başlı başına bir zeka işidir.

Ha bide Garp denmiş, sıfır ödüllü Teach'e Garp ne yapacak acaba birisi bana bunun bir izahını yapabilir mi ? Teach orada kelle avcısı konumunda olacak ve Luffy'yi yakalayıp denizcilere hatta kendi elleriyle Garp'ın torununu kendisine teslim edip ödülünü alacaktı. Teach'i Shichibukai olana kadar yani Ace'i yenene kadar Shanks ve WB tayfası dışında kimse tanımıyor, daha bunu bilmeden Teach'e şanslı diyebilmek için senaryolar yazmışlar.

O arkadaşa Teach konusunda pek laf anlatamazsın, tavsiye etmem. Luffy varken başka birisine şanslı demek başlı başına bir konu zaten.

Teach'in Impel Down planı, Magellan'ı küçümsemesi dışında başlı başına bir zeka işidir.

Ha bide Garp denmiş, sıfır ödüllü Teach'e Garp ne yapacak acaba birisi bana bunun bir izahını yapabilir mi ? Teach orada kelle avcısı konumunda olacak ve Luffy'yi yakalayıp denizcilere kendi elleriyle Garp'a teslim edip ödülünü alacaktı.
Bende tam bundan bahsediyorum sanki herşey önüne serildi yami yami no mi wb ace impel down sanki bunları tamamen şans eseri yaptı

Bende tam bundan bahsediyorum sanki herşey önüne serildi yami yami no mi wb ace impel down sanki bunları tamamen şans eseri yaptı
Zaten 100 milyonluk Luffy ile hesabı kapatmayı planlarken 550 milyonluk Ace'in karşısına çıkması başlı başına şansızlıktır. Daha zorlu bir rakip ile karşılaşmak zorunda kaldı. Ayrıca Luffy'ler gökyüzü adasına çıkarken yakalayacakken gene bir şansızlık yaşayıp son anda teknesi alabora oldu.

kör topal

Normal şartlarda BB nin çok zorlanmadan (burda kolay alır demek istemiyorum ölümüne olmaz) alması gerekir ama BB de bir mallık, aşırı öz güven, vs ortasında konuşma gibi saçmalıklar var o yüzden BB ye çok güvenemiyorum. Güç olarak alır ama.
Bende böyle düşünüyorum. BB bir yonkou ve yonkou ile amiraller arasında baya büyük bir fark var. Ama BB'nin karakteri ve Akainu'nun karakteri yüzünden kesin bir açık yakalayacağını düşünüyorum. Sonrası malum zaten :D.

Not: Bu arada Luffy şu an amiral seviyesi değil. G4 amiral ile baş eder hatta üstün götürebilir (küçük bir ihtimal) ama haki bittiğinde Luffy rip.

Bende böyle düşünüyorum. BB bir yonkou ve yonkou ile amiraller arasında baya büyük bir fark var. Ama BB'nin karakteri ve Akainu'nun karakteri yüzünden kesin bir açık yakalayacağını düşünüyorum. Sonrası malum zaten :D.

Not: Bu arada Luffy şu an amiral seviyesi değil. G4 amiral ile baş eder hatta üstün götürebilir (küçük bir ihtimal) ama haki bittiğinde Luffy rip.
Aslında o açığı Karasakal yakalarsa meyve gücünün iptalinden bahsediyorum geri kalan tek şey Akainu'nun haki seviyesi Karasakalda Meyve gücü olucak tartışılır bence ama Karasakal alır diyorum

Outlaw

Zorlu ve iki tarafında bi uzvunu kaybettiği bi savaş sonrası Karasakal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık