Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181

13th_warrıor

Gece gece ancak bu kadar neyse benim dedigim herşey ortada abi WB'nin ölü haline ölecek olan adamı ilah ettiler.Zaten yarın finalde var uykuda yok bilmiyorum napayım...:of::of:
Finaller önemli benim üniversite bitti :) ama özlüyorum o zamanları. Finallere iyi çalışmak lazım :)

13th_warrıor

@13th_warrıor

Yersiz fanboyluğunu başka konuda yap. Benim konumu kirletme. Hadi.
hahaha fanboyluk yapmışım :) . Gerçekler acıdır. Sen kendin beğenmediysen bence konuyu kapat ben fanboyluk yapmıyorum burada eğer dediklerime karşı çıkıyorsan doğru düzgün yaz görelim senin görüşünü de. Birde burada ben ne Teach i severim ne de Akainu yu One Piece de fanboyluk yapsam sadece Monkey D. Dragon için yaparım ki yazılarımda onun hakkında tek bir kelime bile yoktur. Bence sen Akainu nun hakkındaki eleştiriyi kaldıramıyorsun ve kendin fanboyluk yaparak suçu bana yıkmaya çalışıyorsun .

Not:Akaiunu WB'den 2.ci depremi yediginde bayılmadı orda düşerken WB'ye laf atıyordu bayılsa denize düşer geberirdi keşke geberseydi.
Ne laf atmasından bahsediyorsun, mahalle kavgası mı bu. Artık nelerle savunacağını şaşırdın, Sai bir vuruşla Lao G'nin kafasını yardı ve yarıktan içeriye attı, ama Lao G halen saçma sapan konuşuyordu, Sai, Lao G'yi etkisiz hale getiremedi çünkü Lao G ona ''laf attı'' mı diyelim. Bu ne saçma bir mantıktır.

Aynı Akainu gibi boş boş konuşuyor Lao G, ama sonuca bakarsak dayağı yiyen Akainu.

Bana göre Teach fake Luffy gibi kişiligi sadece daha güçlü gücü sahte değil ama Akaiunu Dragon Sengoku gibilerin yanında hiçbişey yav nerdeyse WB'nin ölü haline ölecekti saçmalayın gözünüzü seveyim görün biraz gerçekleri cesaret her zaman ön plandadır savaşta.
.
Korkak olan bir adam, Ace'i yakalayıp denizcilere teslim ederek WB'nin tepkisini bile bile bu işe girer mi ? Thatch'i öldürür mü ? Impel Down'ı basar mı ? Marineford'u basar mı ? Sengoku ve Garp'a ''laf atar'' mı ? Hani laf atmak çok önemli olduya birden, al işe laf atmanın kralını yapmış, ama fark şurada Teach, Akainu gibi bayılıp yarıktan içeriye düşmedi.

Dostum senle tartışmayacam cidden sen saçmalıyorsun madem orda o kadar babayigit vardı çıksaydı WB'nin karşısına MF güç dengeleri gösterildi sen görmedin.Akainun yaptıgını kimse yapamaz demiyorum,Sengoku'da yapar istese ama Akainu gibi elini kana bulamaz.2 kere denedi yapamadı Sengoku'ya kısmet değimiş demek..
O zaman neden bahsediyorsun ? Basbaya, Ace'i başka kimse öldüremezdi o yüzden Akainu en güçlü denizciye kadar lafı getirdin, adam kendi ağzıyla diyorki seni meyve şansım ile yendim, Teach'in Ace'e karşı meyve şansı mı vardı ? Hayır, iki tarafta saldırılardan etkileniyordu, Teach bilek gücü ile yendi Ace'i. Eğer Ace üzerinden çıkarım yapacaksan, meyve şansı olmadan yenen kişiye hakkını vereceksin, meyve şansı ile yenen Akainu'ya değil.

Akainu gibide kimse elini kana bulamaz demek istedigim adam sonuna kadar gidiyor Teach öyle değil kolayın peşinde, Akainu savaşta WB için bir söz dedi.''Büyük denizdeki Büyük balık rolünü oynamak daha çok işine geliyor''.Sözü tam hatırlamıyorum ama o söz tam Teach yakışan bir söz.
Ne kolayından bahsediyorsun. WB'nin öfkesini bile bile Thatch'i öldürmek, Ace'i yakalamak, Impel Down'ı basmak, Marineford'u basmak, Shichibukai ünvanını hiçe sayıp hükümeti karşısına almak, WB'nin adalarını kısa sürede ele geçirip Yonko ünvanını elinde tutmak mı kolayın peşinde olmak oluyor. Teach kolayın peşinde olsa Shichibukai ünvanının ardına yaslanır, kıytırık bir adayı ele geçirir, Crocodile, Doflamingo gibi o adada Shichibukai ünvanı ile iş yapardı, kolaydan bahsediyorsan kolayın peşinde olmak budur, Teach'in yaptıkları değil.

Bir gün vs atarlarsa bu lafları tek tek yutarsın Teach güç gösterisi yapacagı bir an olsun heleki Akaiun'yu alacagını bilsin o adadan kaçmazdı.Orda kalır Akaiunuyu ezer gemiyi alır gider ve bunu herkese gösterirdi.i.
Umarım görürüz o Vs. attıkları zamanı, bakalım kim gülecek o zaman görürüz. Akainu'yu ezip gemi almak ? Akainu o gemiyi kaptıracağını anladığı an gemiyi suya batırırdı, ayrıca Teach'in elinde bir savaş gemisi bile yok, ve adamları orada beklemekten sıkılmış haldeler, adam gereksiz ve kazanacağı bir şey olmamasına rağmen orada dövüşsün mü ? Akainu çok istekli olsa Teach'i kovalamaya devam ederdi, ama etmedi, Akainu'nun oraya aldığı emirler dolayısı ile gittiğinin farkındasındır umarım, ne desin yok ben BB ile dövüşmem oraya gitmiyorum mu deseydi, Teach anlaşma olmadığını öğrenince asıl hedefine doğru yönelmeye devam etti, Akainu'da Teach'in peşinde koşmadı, koşsa sonucun ne olacağını kendide biliyor çünkü.

.Teach sadece laftan ibaret bana göre çok fazla şişirildi şuan Jack şişiriliyor.Bak yanlış anlaşılmasın güçsüzdür demiyorum bu adamlar sadece fazla şişiriyor Oda zamanı gelince Dof gibi havasını aldıracak bu adamların.Bana göre Teach fake Luffy gibi kişiligi sadece daha güçlü gücü sahte değil ama Akaiunu Dragon Sengoku gibilerin yanında hiçbişey yav nerdeyse WB'nin ölü haline ölecekti saçmalayın gözünüzü seveyim görün biraz gerçekleri cesaret her zaman ön plandadır savaşta.
.
Teach laftan ibaret demek. Bir Yonko'dan bahsettiğinin farkında değilsin anlaşılan. O çok abarttığın Akainu'nun, 10 gün sonra zar zor, yaralar bereler içerisinde yenebildiği Aokiji, şuan senin laftan ibaret dediğin Teach ile ortaklık kuruyor. Bu adam o kadar şişirilmiş olsa heralde Aokiji gibi Akainu dengi, hatta eşiti bir adam kalkıpta Teach ile ortaklık kurmaz heralde. Sengoku diyorsun, madem çok güçlüydü Teach'i Marineford'da Garp'ta varken yakalasaydı, demek ki kolay değilmiş. WB'nin ölü haline gidecek diyorsun, WB'nin ölü haline giden Akainu'ydu, Teach değil. Akainu bayılıp yarıktan içeri düşerken, Teach hiç bir zaman bilincini kaybetmedi ve silahını çekip ateş edebildi, WB Jr bile sağda solda babamı Teach öldürdü diye ağlıyor, WB orada on tane daha vursa Teach gene ölmezdi sen merak etme, Sengoku boşuna yakalamakta başarısız olmadı bu adamı.

Son düzenleme:
@Erkan12 Dostum sana hiçbişey demiyorum çünkü adam akıllı mantıgımı kavramıyorsun MF savaşında Akainu ile WB kaç defa karşı karşıya geldi en son WB tüm gücünü Akainu'ya yönlendirdi o adam bayılsa denize düşer ölürdü.WB onu hakisiyle ve meyvesiyle vucudunu hareketsiz bıraktı.O yüzden çukurdan düştü anlıyacagın bayılmadı...:artiz: Shanks gelmiş oraya Sengoku tabi bitirir savaşı Sengoku Teach tehlike olarak görse orda zaten WB inmiş sonuna kadar giderdi orda Shanks etkeninden dolayı durdu...:of::of:

kör topal

ama fark şurada Teach, Akainu gibi bayılıp yarıktan içeriye düşmedi.
Evet Akainu baba vurma baba diye de yalvarmadı. İki dakka sonra çıktı tüm WB tayfasının karşısına zor kaçırdılar Luffy'yi Akainu'dan.

O zaman neden bahsediyorsun ? Basbaya, Ace'i başka kimse öldüremezdi o yüzden Akainu en güçlü denizciye kadar lafı getirdin, adam kendi ağzıyla diyorki seni meyve şansım ile yendim, Teach'in Ace'e karşı meyve şansı mı vardı ? Hayır, iki tarafta saldırılardan etkileniyordu, Teach bilek gücü ile yendi Ace'i. Eğer Ace üzerinden çıkarım yapacaksan, meyve şansı olmadan yenen kişiye hakkını vereceksin, meyve şansı ile yenen Akainu'ya değil.
Kardeşim saçmalıyorsun biliyorsun değil mi? Bu seriyi Toriko mu sandın meyve şansı ne ya :D. O zaman meyvesi üstün olan herkes meyve şansı ile almış :hhh:. Dalga geçtiğini tahmin ediyorum ama cevap veresim geldi.

eskiden olsa(az önce :D) oyumu akainuya verirdim ama düşününce yami yami no mi-logiayı kıran bi meyve- ve gura gura no mi gibi yıkıcı bir meyveyle bb her türlü alır yani bb>hell haund

Evet Akainu baba vurma baba diye de yalvarmadı. İki dakka sonra çıktı tüm WB tayfasının karşısına zor kaçırdılar Luffy'yi Akainu'dan.

Kardeşim saçmalıyorsun biliyorsun değil mi? Bu seriyi Toriko mu sandın meyve şansı ne ya :D. O zaman meyvesi üstün olan herkes meyve şansı ile almış :hhh:. Dalga geçtiğini tahmin ediyorum ama cevap veresim geldi.
Takma ismine rağmen bide objektifmiş gibi hava veriyorsun ya kendine aferin sana.

BB yıllarca WB'ye evlat rolü yapmış, tabii ki oradada aynı numarayı çekecekti, Akainu'nun bir anda WB karşısında baba diyecek hali yoktu, Teach ile WB'nin bir mazisi var. BB ne kadar istemesende Akainu gibi bilincini kaybetmeyip silahını çekip karşılık verdi ve WB'yi öldürmeyi başaran kişi oldu.

Toriko ile meyve şansının ne alakası var, Toriko'da yiyecek şansı var ve bu söylediğim şey ile tamamen alakasız bir şey. Meyve şansı dediğimiz şey Luffy'nin lastiğinin Enel'in yıldırımı karşısında dirençli olması oluyor. Veyahut Mr.3'ün mum meyvesinin Magellan'ın zehirine karşı dirençli olması gibi. Bu bariz bir şey, takma ismine rağmen bunu algılayabilecek kapasitede olduğunu farz ediyorum. Yani Akainu kendi ağzı ile diyor ki ben magmayım ve bu sebepten ötürü alevi bile yakabilirim, saf meyve kıyasına girdikleri zaman alevin yapabileceği hiç bir şey kalmıyor. Ace meyvesini kullanarak Aokiji karşısında savaşabilir, Fujitora karşısında savaşabilir, Kizaru karşısında savaşabilir ama Akainu en ballısı olmuş ki magma alevi yakabiliyor. Şimdi saçmalayanın kim olduğunu fark ettiysen böyle eski mesajları alıntılayarak eski konuları hortlatıp fanboyluğunu tatmin etme çabalarına bir ara ver derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık