Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Yoo değil. Hikayesi çıkana kadar ''efsane, çıplak elleriyle red line'a tırmanmış, marijosu yakmış'' falan filan. Sonra ne çıktı. Eski köle, 3-5 denizci erine öldü.
Hakkında bildiklerimiz sınırlı Oden tarzı bir fb göreceğimiz bir karakter o bence.En güçlü balıkadam adaylarından biridir.
La asıl objektif yorum yapmayan sensin. Al sana video'lu anlatım yapiyim. Belki o zaman daha iyi anlarsın.
Yahu bunu bilmiyor muyum? Akainu Wb dalaşını konuşurken birden 50 sayı sonraki olaya zıpladın bundan bahsediyorum.O darbeden sonra bile Karasakal'la dövüştü diyorum.Sanki ben Akainu Karasakal'ı alamaz dedim ya :D

Hakkında bildiklerimiz sınırlı Oden tarzı bir fb göreceğimiz bir karakter o bence.En güçlü balıkadam adaylarından biridir.

Yahu bunu bilmiyor muyum? Akainu Wb dalaşını konuşurken birden 50 sayı sonraki olaya zıpladın bundan bahsediyorum.O darbeden sonra bile Karasakal'la dövüştü diyorum.Sanki ben Akainu Karasakal'ı alamaz dedim ya :D
E gördük fb sini zaten?

Akainu serideki en ölümcül meyvelerden birine sahip olduğu halde Oden'in seviyesine anca ulaşmış oluyor.
Genel olarak vs ye baktığımızda da kim yener olayını bir kenara bırakırsak Oden tek atar, Akainu ciddileşmez, çeyrek atar yorumları komik oluyor. İkisi de baya baya aynı seviyenin adamları.

Üye silindi 1004

Altı üstü Wanolu bi ezik Oden.

Zeka: 0
Bilgi: 0
Taktik: 0
Güç: güncel Zoro'ya belki yakındır ama sanmıyorum...
Dayanıklılık: Ace, Crocodile ve Jinbe kadar dayanıklı işte sıcağa filan dayanıyor.
Hız: Sanji kadar hızlıysa öpüp başına koysun.

Akainu

Zeka: Zehir gibi
Bilgi: 90
Taktik: Filo Amirali adam
Güç: Ace'e sorabilirsiniz
Dayanıklılık: Beyazsakal'a sorun
Hız: Paşaların paşası biraz ağır kanlı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık