Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Arkadan ''dur la bişi dicektim'' minavalinde laflar ediyor. Kutucuk da arkadakine çizilmiş bariz şekilde. Rogerın zaten Odene ilgi duyduğunu da biliyoruz.
Arkasından demiyor ama. Onu diyen kutucuk arkadakine işaret etmiyor. Arkayı gösteren balon Oden'in dediği. Orada ne oldu lan dediği kısım arkaya çizilmiş.

Böyle olma sebebi de Oden'in Roger vurunca gittiği yerdeyken bunu söylemesi. Siluet dediğin şey muhtemelen Oden ya da astı. Ben öyle anladım en azından.

@RedTeroR Amiral seviciler seni ablukaya almışlar. Farkındaysan hepsi birbirlerinin kendi yorumlarını beğeniyolar. Ankadayız reyiz.

Oden pastaya mum yapar Akainu'yu. Soda Yonko hariçi kimseye ezdirmez kendi memleketinin adamını.

Kaido, bu adam karşısında zaman kazanıp, güçlenmek için yalan söylemiş. Böyle bir adamı hunharca eleştirmek acımasızlıktır. Diğer taraftan, Oden'in en büyük zayıflığı geri zekalı ve saf oluşu. Muazzam güçlü olmasına rağmen bu yüzden zayıf görülüyor ki bence de öyle. Böyle bir adamın zeki ve kural tanımaz adamlar karşısında çok şansının olacağını sanmıyorum. Mesela Akainu savaş sırasında her şeyi mübah gören bir adam, gücü onu alt etmeye yetmese bile bir taktik geliştirip Oden'i öldürebilir. Mesela şöyle;

Kuş: Oden
Sansar: Akainu

Kaido'dan tek yedi ki o en son haliydi. Roger ile olan maceralarında da gelişmiştir. Roger istese tek atardı orada Oden'e.
Kaido olayına hiç girmeyeceğim onu Zaten konuştuk...

Roger’ın saldırısı gayet güçlü bir saldırıydı zaten. Ve Belli başlı karakterler öyle gelipte tek yemez, Oden de o karakterlerden biri...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık