Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Ben oden'i yonko yakını görmüyorum. Adam luffy ve yamato gibi ileri seviye kral haki kullanamıyordu. Kaido ile hibrit de vs attı mı o da belirsiz. Gözlemi de çok iyi değil. (Yanlış momo'yu tanimamasi, arkadan yediği darbeyi görmemesi)
Bu çok yanlış bir yorum yanlız baştan aşağı..
Bir kere Luffynin arkasında gösterilen Roger, Wb, Xebec, Shanks ve Oden beşlisi Kaido'nun aşağı yukarı, dengi gördüğü isimler.

Hibritte vs attılar mı belirsiz falan altı boş bir yorum anlatıma bakıcaksın Yonko'nun travması adam daha ne olsun..

Son olarak Kaido'nun bedenine kalıcı yara bıraktığı saldırı kral haki eklenerek yapılmış bir darbe.. onaylı bir bilgi bu arada

Akainu dan sonrayı kast etmiştim.
Ben oden'i yonko yakını görmüyorum. Adam luffy ve yamato gibi ileri seviye kral haki kullanamıyordu. Kaido ile hibrit de vs attı mı o da belirsiz. Gözlemi de çok iyi değil. (Yanlış momo'yu tanimamasi, arkadan yediği darbeyi görmemesi)

E tamam da sen sonraki sayı yüzünde çizik olmayan, ciddileştiğinde luffy i metrelerce uçuran adam patinaj yedi diyorsan ben de bm örneğini verebilirim.
Kaido vs Oden çizemezdi 50 sayfa,Kaido Oden'i efsane korsanlar ile birlikte anıyor,Yamato'ya hala Oden olamadın diyor.Oden çok ayrı seviye.

kafa tek darbede inen bi karakter benim için asla değil bi yonkou amiral bile etmez.elinde koskaca fb fırsatı vardı gereksiz gereksiz sahneler çizeceğine tam detaylı bir dövüş çizdeydin gücünü kimse tartışmazdı.oden benim için rayleighten sonra en güçlü sağ koldur.

Bu çok yanlış bir yorum yanlız baştan aşağı..
Bir kere Luffynin arkasında gösterilen Roger, Wb, Xebec, Shanks ve Oden beşlisi Kaido'nun aşağı yukarı, dengi gördüğü isimler.

Hibritte vs attılar mı belirsiz falan altı boş bir yorum anlatıma bakıcaksın Yonko'nun travması adam daha ne olsun..

Son olarak Kaido'nun bedenine kalıcı yara bıraktığı saldırı kral haki eklenerek yapılmış bir darbe.. onaylı bir bilgi bu arada
Bu yorum daha da yanlış yalnız.

Yara veren tek o olduğu için olabilir.

Tamam o bilgi onaylı ama isteyerek yaptığı nereden belli? Ona bakarsan ashura da kral hakili saldırı. Ama zoro yamato ve luffy gibi ileri seviye kullanamıyor.
Kaido vs Oden çizemezdi 50 sayfa,Kaido Oden'i efsane korsanlar ile birlikte anıyor,Yamato'ya hala Oden olamadın diyor.Oden çok ayrı seviye.
Güç anlamında böyle bir vurgu yapıp yapmadığını hatırlamıyorum. Ama zaten güncel yamato=oden demiyorum. Sadece oden yonko yakını bir adam değil diyorum.

kafa tek darbede inen bi karakter benim için asla değil bi yonkou amiral bile etmez.elinde koskaca fb fırsatı vardı gereksiz gereksiz sahneler çizeceğine tam detaylı bir dövüş çizdeydin gücünü kimse tartışmazdı.oden benim için rayleighten sonra en güçlü sağ koldur.
Oden'i bence bir sağ kol olarak nitelendiremeyiz,o tek başına efsane Kozuki Oden olarak anılmalı.Wano'ya geri döndüğünde zirve gücüne ulaşmıştı,zirve korsanlar ligine sokmuştu bence kendini.Beyazsakal bile Ace'e ne diyor,Kozuki Oden'nin bile yenemediği adamı yenmeyi mi düşünüyorsun ?

Oden'i bence bir sağ kol olarak nitelendiremeyiz,o tek başına efsane Kozuki Oden olarak anılmalı.Wano'ya geri döndüğünde zirve gücüne ulaşmıştı,zirve korsanlar ligine sokmuştu bence kendini.Beyazsakal bile Ace'e ne diyor,Kozuki Oden'nin bile yenemediği adamı yenmeyi mi düşünüyorsun ?
senin anlattıkların kafasına tek darbede yenildiği gerçeğini değiştirmiyor.

Bu yorum daha da yanlış yalnız.
Yara veren tek o olduğu için olabilir.

Tamam o bilgi onaylı ama isteyerek yaptığı nereden belli? Ona bakarsan ashura da kral hakili saldırı. Ama zoro yamato ve luffy gibi ileri seviye kullanamıyor.
Kanka benimki daha yanlış değil bu Roger, Oden kısmında Roger ve Wb ileri seviye fatihin hakisi kullanıyor Oden ağzı açık bakıyordu.. sonra Rogerle birlikte takıldıktan sonra öğrendi..

Bilinçli kullandığı ne belli mi ? Mdpslsösçwplsmsös şaka falan mı bu ? Zoro da Ashurada kullandı ileri seviyede değil miydi reis senin beyin baya yanmış ya Zoro orada ileri seviye fatihin hakisini bilinçsiz kullandı. Oden de böyle bir belirtme olmadığına göre bilinçli kullandı bu kadar basit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık