Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Odeni pek sevmesemde Akainuyu yenebileceğini sanmam magma meyveai baya fena bişey.
aynen ya yonkou dediğimiz adamların yarısı akanın iki katı bazıları doğuştan güçlü falan ama akanın magması onların yarısı kadar bile cüssesi olmayan akaya yonkou kadar ofansif güç sağlıyor üstüne üstlük saldırıları sonrasında yanmaya devam ediyor totalde eğer hakiside üst seviyelerdeyse bu adam çok iyi işler çıkarır savaşta ama bizim odende boş değil adam neredeyse kaidouyu yeniyordu üstüne üstlük kaidounun dayanıklılığı çok fazla ve derisinin geçilmesi çok zor akada öyle bir şey olacağını sanmıyorum bence odenle berabere kalırlar oden yenilse bile dövüşün uzun süreceğini düşünüyorum sonuçta oden beyazsakal gibi dev kadar değil akayla yakın boyutlarda adam baya atik falan

Oden'i tek yemesi hakkında...
Shanks dahi olsa arkası dönük hiç h.haki veya b.haki kullanmadan kafasına darbe yerse o da tek yer.

En basiti misal Luffy b.haki kullanmasına rağmen tek yedi sonra h.haki öğrendi ama bu Luffynin dayanıklığı artmadı sadece haki ile kendini koruyacak güce erişti.
Luffy haki kullanmazsa gene aynı sonuç olacak.

Bu adamlar Kaido gibi mutant değil normal insan o yüzden haki kullanmadan inanılmaz dayanıklılık beklememek lazım.

Oha lan Amiralciler sarmış burayıda Oden'i gram sevmem ama sanki Zoro, Sanji kıyaslıyoruz burada.. Kaidoyu bir delmiş herif, adam yıllarca unutamamış, kendiyle kapışabilecrk seviyede görüyor ek olarak.. ama Oden'in kimseyi yenecek gücü yok :d pehhh

Oden eski amiral üçlüsünü 1 vs 1 de alamaz. (Hatta bence fuji'yi de alamaz)
Fujitora yavaş alsın Oden'i.. Gear3'e patinaj çeken adamla, Saldırsına Kral haki ekleyip, Yonko derisi yaran adamı bir tutmam.

Oha lan Amiralciler sarmış burayıda Oden'i gram sevmem ama sanki Zoro, Sanji kıyaslıyoruz burada.. Kaidoyu bir delmiş herif, adam yıllarca unutamamış, kendiyle kapışabilecrk seviyede görüyor ek olarak.. ama Oden'in kimseyi yenecek gücü yok :d pehhh

Fujitora yavaş alsın Oden'i.. Gear3'e patinaj çeken adamla, Saldırsına Kral haki ekleyip, Yonko derisi yaran adamı bir tutmam.
Franky, robin+jinbei'ye patinajlanan bm da var.
Fuji zoro ile eşleşecekse oden den net güçlü olmak zorunda. Filo amirali olacaksa yonko ile denk hatta daha bile güçlü olmalı. (Ama ben filo amirali olacağını düşünmüyorum.)

Franky, robin+jinbei'ye patinajlanan bm da var.
Fuji zoro ile eşleşecekse oden den net güçlü olmak zorunda. Filo amirali olacaksa yonko ile denk hatta daha bile güçlü olmalı. (Ama ben filo amirali olacağını düşünmüyorum.)
Fuji filo amirali falan olmaz, Sakazukiye daha çok yakışıyor hem güç hem de duruş olarak. Odenden net daha güçlü olmak zorunda falan da değil. Oden yonko yakını bir karakter.. Zoronun daha ötesi olma zorunluluğu yok.

Bir de bak nacizane ricam, bana şu çarpık bacaklı, birisi müdahale etmese bile yere yığılacak gibi duran koca karıdan örnek verme.. lütfen!! Oda'nın komedi malzemesi boş kadın, karakter işte.

Fuji filo amirali falan olmaz, Sakazukiye daha çok yakışıyor hem güç hem de duruş olarak. Odenden net daha güçlü olmak zorunda falan da değil. Oden yonko yakını bir karakter.. Zoronun daha ötesi olma zorunluluğu yok.

Bir de bak nacizane ricam, bana şu çarpık bacaklı, birisi müdahale etmese bile yere yığılacak gibi duran koca karıdan örnek verme.. lütfen!! Oda'nın komedi malzemesi boş kadın, karakter işte.
Akainu dan sonrayı kast etmiştim.
Ben oden'i yonko yakını görmüyorum. Adam luffy ve yamato gibi ileri seviye kral haki kullanamıyordu. Kaido ile hibrit de vs attı mı o da belirsiz. Gözlemi de çok iyi değil. (Yanlış momo'yu tanimamasi, arkadan yediği darbeyi görmemesi)

E tamam da sen sonraki sayı yüzünde çizik olmayan, ciddileştiğinde luffy i metrelerce uçuran adam patinaj yedi diyorsan ben de bm örneğini verebilirim.

Oden'in kral hakisi ekleyebildiği net olmasaydı Sakazuki diyebilirdim ama şu an eklediği net ve o yüzden Oden diyorum. Sakazuki uyanış ve kralların hakisi ekleme gerçekleştirebiliyorsa zaman atlaması sonrası Sakazuki derdim ama Mf Saka aldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık