Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Oden'in yanına Ray verilsin yine Saka alır tarzı yorumlar var değil mi gerçekten :( Tek atma tek yeme muhabbetine inanılmaz takılıyorsunuz beyler.Üst seviye karakterler arasındaki dövüşler dikkat dağınıklığında biter.Bu ligdeki çoğu karakterin birbirine 2,3 atacak saldırısı var zaten.

Kaido'nun haberi yok durumdan yahu. O istemedi bu şekilde Oden'in dikkatinin dağıtılmasını ama umurunda da olmadı geçirdi balyozu tekledi. Dikkati dağılmasa Oden yenerdi deniliyor. Orası artık yaş diyorum. Melez modunu ondan donra öğrendiyse başka tabi.
Demek istedigim kaido yenemeycegini anlayınca böyle bir şeye başvurdu dedi bu bana geçirdi bir tane orda oden yenecekken yenildi dikkatsizlik ve söz konusu oglu riskteydi burda herkes böyle darbe yer katakuri mesele sinirle haldeyken gözlem hakisini kullanamadı böyle bak olaya

Kaido ve tayfası zarar aldığı bir savaştan yeni çıkmıştı. Neredeyse denk güçler karşı karşıyaydı. Hatta samuraylar sayı itibariyle felan cogunluktaydı büyük ihtimal.

Bu arada ben Oden vs Kaido'dan bahsediyorum. Kaido melez moda girmeden yenmiş Oden'i. Melez mod net 2-3 katı güç veriyordur Kaido'ya.
Yanlış bir denklem bence Alpa.Kaido kendisinden 2,3 kat daha zayıf birisini bu kadar övüp,büyük isimlerin yanında anma gereği duymaz.Oden zirve karakterlerden birisi bunun aksini iddia etmeye gerek yok.Kaido bu adamı Roger-WB-Xebec-Shanks gibilerle anıyorsa hele tersi imkansız yani.Ki dediğin hibrit moda geçmedi Kaido denklemine göre,Kaido'yla dövüşen Oden'e göre daha zayıf olan bir Oden'e Roger da tek atamadı denilir.20 yıl önceki Kaido bile denk getirdiğinde tek atıyorsa Odene,güncel Kaido'nun açık ara op tarihindeki en güçlü karakter olması lazım.Kendisini sınırlayarak Roger'ın yapamadığını yapan adamın,20 yıl sonra güçlendiği şekilde tam güçte herhangi bir yonko ligi karakteri oyuncak gibi oynaması lazım.

Yanlış bir denklem bence Alpa.Kaido kendisinden 2,3 kat daha zayıf birisini bu kadar övüp,büyük isimlerin yanında anma gereği duymaz.Oden zirve karakterlerden birisi bunun aksini iddia etmeye gerek yok.Kaido bu adamı Roger-WB-Xebec-Shanks gibilerle anıyorsa hele tersi imkansız yani.Ki dediğin hibrit moda geçmedi Kaido denklemine göre,Kaido'yla dövüşen Oden'e göre daha zayıf olan bir Oden'e Roger da tek atamadı denilir.20 yıl önceki Kaido bile denk getirdiğinde tek atıyorsa Odene,güncel Kaido'nun açık ara op tarihindeki en güçlü karakter olması lazım.Kendinis sınırlayarak Roger'ın yapamadığını yapan adam,20 yıl sonra güçlendiği şekilde tam güçte herhangi bir yonko ligi karakteri oyuncak gibi oynaması lazım.
Oradaki adamlar onu etkilemiş kişiler. Güçlerini kıyaslasa Roger ve WB gibi zirve olarak bildiğimiz adamın yanına Oden'i koydurtmaz Mangaka. İlk 5 gibi algılanıyor bence yanlış.

Akainu'nun, Kaido gibi beni kestiler tribine girip auraları fobiye çevireceğini sanmıyorum. O yüzden Akainu kazanır bence.

Oradaki adamlar onu etkilemiş kişiler. Güçlerini kıyaslasa Roger ve WB gibi zirve olarak bildiğimiz adamın yanına Oden'i koydurtmaz Mangaka. İlk 5 gibi algılanıyor bence yanlış.
Adam zaten bu isimleri görmemizden önce bana karşı dövüşebilen çok az kişi oldu diyor.O resimlerini gördüğümüz kişiler de Kaido'ya karşı eşit ya da baskın şekilde dövüşebilen karakterlermiş işte.Kaido'nun korsanlar arasında en saygı duyduğu adamlar bunlar.Sonrasında zaten Luffy için onlar kadar harika mı olduğunu ima ediyorsun diyor.Genel toplamda ilk 5 olmayabilir ama korsanlar arasında ilk 5 net bir şekilde.

Ne yazıkki bazıları ya trollüğüne yada gerçekten komik bir şekilde Akainu yu küçümsüyorlar.Herşeyi geçtim Akainu iq suyla zaten Oden i bitirir güç kullanmadan.Güç kadar önemli olan şey zekadır.Oden de işte zeka düzeyi maymun kadarsa Akainu da Einstein dır.

Hasta Beyazsakalı delen Akainu
Kaido kesen Oden
Bu mantıkla Oden demek lazım ama
Buna rağmen diyemiyorum
Akainu büyük güç
Berabere bastım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık