Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Zamanında Oden demişim pişman değilim. Roger, wb, shanks ve rocks’un yanında silüet olarak gözüken adamı akainu alamaz bence.
Sakazuki daha da güçlendiyse, filo amirali olarak kendini epey ayırdıysa bilemem. Yaşlı+Yarı ölü wb’nin 2 vuruşta indirdiği akainuyu düşünerek oden dedim.

Zamanında Oden demişim pişman değilim. Roger, wb, shanks ve rocks’un yanında silüet olarak gözüken adamı akainu alamaz bence.
Sakazuki daha da güçlendiyse, filo amirali olarak kendini epey ayırdıysa bilemem. Yaşlı+Yarı ölü wb’nin 2 vuruşta indirdiği akainuyu düşünerek oden dedim.
Kaido'nun Oden'e attığı tek bildiğin bilincini kapattı. WB'nin gözünün önünde oğlu öldürüldü. O gazla tüm gücüyle Akainu'ya vurdu. Saldırı sonrası büyük bir alan ikiye ayrıldı araya uçurum girdi. Akainu ona rağmen bilincini kaybetmedi.

Akainu'nun Oden'e attığı tek bildiğin bilincini kapattı. WB gözünün önünde oğlu öldürüldü. O gazla tüm gücüyle Akainu'ya vurdu. Saldırı sonrası büyük bir alan ikiye ayrıldı araya uçurum girdi. Akainu ona esen bilincini kaybetmedi.
Hatta Akainu'yu havaya atıp düşene kadar iyice güç biriktirdi. Öyle ani de vurmadı.

Hatta Akainu'yu havaya atıp düşene kadar iyice güç biriktirdi. Öyle ani de vurmadı.
Dalga geçmek için mi söylüyon tam anlayamadım ama doğru diyon. Ölü WB deyip saldırı kucumsetilmeye çalışılıyor ama OP, duygular ve iradeler üzerinden işleyen bir seri. WB orada belki atıp atabolecegi en güçlü saldırıyı atamamıştır ama en büyük gazı alabileceği bir durumu saniyeler öncesinde yaşadı. Attığı saldırı en güçlü saldırıları arasına girecek captaydi büyük ihtimal.

Dalga geçmek için mi söylüyon tam anlayamadım ama doğru diyon. Ölü WB deyip saldırı kucumsetilmeye çalışılıyor ama OP, duygular ve iradeler üzerinden işleyen bir seri. WB orada belki atıp atabolecegi en güçlü saldırıyı atamamıştır ama en büyük gazı alabileceği bir durumu saniyeler öncesinde yaşadı. Attığı saldırı en güçlü saldırıları arasına girecek captaydi büyük ihtimal.
Yani animede öyleydi en azından. Mangaya bakarsak ben yalancı çıkarım :/

Yani animede öyleydi en azından. Mangaya bakarsak ben yalancı çıkarım :/
Yo o tarz iki atak yapiyir ikisi de baya güçlü ataklar. Havaya atıp düşerken vurduğunun sonucunda uçurum oluşuyor. Hemen öncesinde kafaya doğrudan darbe alıyor.

Oden Kaido savaşında imkanı yok o çapta saldırı yemedi.

Yo o tarz iki atak yapiyir ikisi de baya güçlü ataklar. Havaya atıp düşerken vurduğunun sonucunda uçurum oluşuyor. Hemen öncesinde kafaya doğrudan darbe alıyor.

Oden Kaido savaşında imkanı yok o çapta saldırı yemedi.
İşte mangada havaya atıp tutma yok. Akainu, WB'nin kafaya daldığında Akainu daha yere inmeden WB vuruyor. Anlık olup bitiyor her şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık