Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Squardo'nun kılıcı Kaido'yu delebilir miydi acep, şu Shanks ve Kaido ikilisinin tam performanslarını görünce Wb'nin Mf savaşındaki hali zirve miydi anlayacaz bakalım, neler yapacaklar.

Squardo'nun kılıcı Kaido'yu delebilir miydi acep, şu Shanks ve Kaido ikilisinin tam performanslarını görünce Wb'nin Mf savaşındaki hali zirve miydi anlayacaz bakalım, neler yapacaklar.
Delemezdi elbette.Lakin Kaido da Sakazukinin o iki magma yumruğu ve Kizarunun lazerlerini yedikten sonra ayakta kalamazdı.Wbdeki dayanıklılığın ve saldırı gücünün başka bir yonkouda olacağını ben düşünmüyorum.

Elbette. Adam efsane çünkü. Yine de gücünün düştüğü gerçeğini değiştirmiyor. Kalbi tekleyip yere çökmese Akainu dokunamazdı bile. O kalbinin neden teklendiğini de biliyoruz zaten. (Squardo denilen ciğersiz bak gene sinirlerim bozuldu :S)
Bence o kalbin tekleme sebebi Ace'nin idam emrinin verilmesiydi, bu arc gördüğümüz fotoğrafın kırılması gibi bir olaydı yani. Squardo'nun kılıcının belki bir etkisi vardır tabi ama idam emri geldiği için haki kullanmak istedi heralde ama malum durum tetiklenmiş oldu.

Her yonkouda böyle zaaflar göreceğiz muhtemelen, Oda dövüşlerde işi zaaflara yada dikkat dağınıklıklarına bağlamayı çok seviyor. Sonuçta insanlara konuşacak malzeme çıkıyor :bilmem:

Ölü Babalık'tan tek yiyen Akainu'yu görünce topuklayan Karasakal'ı yener. :D Diğerlerine çapı yetmez. Karasakal hala yonko seviyesine çıkmamıştır tam olarak daha. Seri içinde daha da güçlenip o seviyeye çıkacaktır.
Bende öyle düşünüyorum çok iyi meyvelere sahip olsa bile meyve sahibi olmakla iş bitmiyor kendini geliştirecektir daha.

Bence o kalbin tekleme sebebi Ace'nin idam emrinin verilmesiydi, bu arc gördüğümüz fotoğrafın kırılması gibi bir olaydı yani. Squardo'nun kılıcının belki bir etkisi vardır tabi ama idam emri geldiği için haki kullanmak istedi heralde ama malum durum tetiklenmiş oldu.

Her yonkouda böyle zaaflar göreceğiz muhtemelen, Oda dövüşlerde işi zaaflara yada dikkat dağınıklıklarına bağlamayı çok seviyor. Sonuçta insanlara konuşacak malzeme çıkıyor :bilmem:
İdam emri kalbinin teklemesini değil de tetiklenmesini sağladı diyebiliriz aslında, söylediğini doğru kabul edersek. O kılıç darbesini keyfi yere yedirtmedi mangaka. Ace'in idamı olmasa başka bir durumda yine yaşanacaktı bu olay. Ne bileyim ciddi bir saldırı yaptığında veya şiddetli bir saldırı yediğinde falan hani.

İdam emri kalbinin teklemesini değil de tetiklenmesini sağladı diyebiliriz aslında. O kılıç darbesini keyfi yere yedirtmedi mangaka. Ace'in idamı olmasa başka bir durumda yine yaşanacaktı bu olay. Ne bileyim ciddi bir saldırı yaptığında veya şiddetli bir saldırı yediğinde falan hani.
Bence o hastalığın tetiklenmesine kılıç sebebiyet verdi.Yani eğer o olay olmasa idi Wb yüksek bir hasar alana kadar o duruma düşmezdi.

Ben amiralleri iki sınıfa ayırıyorum. Pasif ve aktif.

Pasif Amiral:2 yıl önceki Sakazuki ve Kuzan. Ayrıca Borsalino ve Issho.
Aktif Amiraller: Garp, Sengoku ve şimdiki Kuzan ve Sakazuki.

Bu ayrımı yapma nedenim Garp ve Sengoku'nun gençliklerinde WB ve Roger'la savaşmış olduklarından bu karakterlerin her daim birbirini geliştirdiği kanısındayım.
Öte yandan Sakazuki ve Kuzan'ın bu gibi bir rakipleri görünürde yoktu. Haki ise eğitimle bir noktaya kadar gelinse de sonrası için güçlü rakiplerle mücadele edilmesi gerektiğini Ray. söyledi. Ben Sakazuki'nin ilk büyük mücadelesinin WB'ye karşı olduğunu düşünüyorum ardından Kuzan ile yaptığı düelloda da hakisinin geliştiğinden yanayım-aynı şekilde Kuzan da bu düelloda gelişti.

Fevkalbeşer diye adlandırdığım bir grup mevcut.
Roger, Wb, Garp, Sengoku, Ray, Shanks Linlin ve Teach. Artık bu gruba Sakazuki ve Kuzan da dahildir benim için.(Dragon için bir şey demeyeceğim ve Kaido 'şey' olduğu için onları dahil etmedim.

Bu arada Sakazuki'den volkan uyanışı bekliyorum. Yarıçapı atıyorum 50 m lik alanda volkanik patlamalar yapıyor.

Sakazuki Shanks'i yener.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık