Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Sengoku yu cidden Roger'a yakın seviyede görerek One Piece i doğru izlemediğini,okumadığını kanıtlıyosun.Gayet gayet pestil ediyordu manga da animede de her yerinden kan fışkırıyordu ve yüzü acı içinde ağlıyordu Akainu nun.
La Roger diyor Sengoku'yu gönderin diye Filo Amirali seviyesini yonkouluktan düşük görüyorsun ama seriyi bilmeyen benim Lol :D
Evet Adayı yok eden saldırıyı yedikten sonra Akainu'nun yüzünde acı olması ve kan akması Pestil etmek oluyor tamam. (Wb'ninde kafasının yarısı yoktu hatırlatırım)
O saydığım isimlerin yarısı alay edilen BM ye de saldırdılar aynı şekilde dayandı ki Shanks'ın savunması ve hızını ele alırsak Shanks bence o kadar saldırıyı yemeyebilir bile ama yerse de düşeceğini sanmıyorum.Teach in her ne kadar değişik vücut yapısı olsa da her şeyi yutan meyvesini düşünürsek o da karşılayabilir.
Orada saydığın isimleri seride tek başına tutabilen bir karakter olmadı olmayacak.
Şeyi de anlamak istemiyorsun 72 yaşında ilaçla yaşayan birisi kritik yerine ağır yara alıyor savaş başında ona rağmen 3 amiralle de savaştı.
Wb prime çağı Yonkou+ idi zaten KKdan farkı yoktur benim için Yaşlılık pek önemli değil ama hasta olması onu Yonkou ayarı yapıyor benim gözümde Ve 3 amiralle falan dövüşmedi Wb nerden uyduruyorsun sadece Akaiunu ile dövüştü
Son olarak o attığın resimdekiler şuanki Luffy i bile alamayabilirler bırak Akainu'yu.Marco çok güçlü ama asıl gücü defansı ve yenilenmesinde.Bu dediğimi Wano Arcta görüyoruz zaten.Marco dışında da amiral seviyesine yakın birisi yok.Demek istediğim Benim saydığım isimlerden Zoro ve Sanji birlikte alır o fotodakileri ki sana sorsak Zoro ve Sanji amirale yakın bile değildir
Zoro-Sanji diğer arc amiraller ile dövüşebilir diye mesaj atmışlığım var algı yapmana gerek yok Amiral>Yonkou falan demedim

Keşke Akainu vs Shanks(tek kolu bile yeter) olsa da Akainu balonu patlasa böylelikle insanlar daha fazla savunmaz

s ve j nin kadim dostluğu :d
WB dövüşü bıraksaydı belki dediğin olurdu.

Akainu adanın yıkılmasını istemiyor, Akainu yerin altında saklanırken WB adayı deprem ile yıkmaya devam ediyor ve Sengoku bile WB hakkında endişeleniyor, yüzünün yarısı gitti halen bu kadar güçlü mü diye, WB ise daha yeni başladım diyor. Bu WB'nin güçten düşmüş, Kral Haki kullanamayan aşırı zayıf hali. Yonko seviyesinden çok uzak.

O esnada Akainu yerin altındayken WB adayı yıksa, Akainu adanın altında kalıp ölecek. Akainu yerin altında bilerek saklanmak zorunda kalmış, gücü yetmediği için. Ya da bilincini 2 bölümlüğüne kaybetti, o esnada WB ona ulaşabilse, bilincini kaybetmiş Akainu'yu yine öldürebilirdi.

WB dövüşü bıraksaydı belki dediğin olurdu.

Akainu adanın yıkılmasını istemiyor, Akainu yerin altında saklanırken WB adayı deprem ile yıkmaya devam ediyor ve Sengoku bile WB hakkında endişeleniyor, yüzünün yarısı gitti halen bu kadar güçlü mü diye, WB ise daha yeni başladım diyor. Bu WB'nin güçten düşmüş, Kral Haki kullanamayan aşırı zayıf hali. Yonko seviyesinden çok uzak.

WB adayı yıksa, Akainu adanın altında kalıp ölecek. Akainu yerin altında bilerek saklanmak zorunda kalmış, gücü yetmediği için. Ya da bilincini 2 bölümlüğüne kaybetti, o esnada WB ona ulaşabilse, Akainu'yu yine öldürebilirdi.
Akaiun'u düşüyor ardından BB ortaya çıkıyor ve Wb'yi öldürüp meyvesini yiyor bu sırada Jinbei Luffy'le birlikte kaçıyorlar ve Yerden bir anda Akainu çıkıyor. Arada saklanılacak yada bilinçsiz yatacak bir süre olduğunu zannetmiyorum.

Akaiun'u düşüyor ardından BB ortaya çıkıyor ve Wb'yi öldürüp meyvesini yiyor bu sırada Jinbei Luffy'le birlikte kaçıyorlar ve Yerden bir anda Akainu çıkıyor. Arada saklanılacak yada bilinçsiz yatacak bir süre olduğunu zannetmiyorum.
Bölüm 575 Sayfa 06, Akainu aşağı düşüyor;

Arkasından aşağı düşen denizcileri öbür sayfada görüyoruz,

Belli bir süre geçiyor, korsanlar WB'ye bakıyor, aralarının ayrıldığını görüyor, sayfa 07
Yine aynı sayfada Sengoku durumu analiz ediyor, yüzünün yarısı gitti halen bu kadar güçlü mü, WB buna cevap veriyor, daha yeni başladım diyor.

Sayfa 08, korsanlar WB için ağlıyor, komutanlar gemilere binin diye diğerlerine emir veriyor, Hancock Luffy için endişelenirken WB denizcileri biçip, deprem ile adayı sarsmaya devam ediyor.

Sayfa 09, denizciler sonunda San Juan Wolf'u fark ediyor, muhtemelen depremden ötürü yıkılan marineford'un arkasında fark edildi, sonra diğerleri fark ediliyor, Sengoku ve Doflamingo yorum yapıyor,

Sayfa 10, Karasakal Beyazsakal'a ölmeni görmeye geldim diyor

Bölüm 576, bu bölümde zaten komple Akainu gözükmüyor, 13 sayfalık bölüm (çift sayfalarla daha fazla), ve bir çok olay burada yaşanıyor;

Karasakal korsanları tanıtılıyor,
Sengoku, Shiryu'ya magellan'a ne oldu diye soruyor, bir tane denizci Sengoku'ya gidip rapor veriyor

Karasakal ile Beyazsakal dövüşüyor, Karasakal korsanları saldırıyor, Beyazsakal ölüyor, Karasakal'a sen Roger'ın beklediği adam değilsin diyor, Beyazsakal ayakta ölüyor, One Piece var diyor vesaire vesaire.

Bölüm 577, Beyazsakal'ın öldüğü dünyaya duyuruluyor, herkes seviniyor, Rayleigh gözü yaşlı sende mi öldün diyor, birçok kişinin Doflamingo vesaire tepkisini görüyoruz,

Karasakal Beyazsakal'ın üzerine örtü atıyor, insanlar buna yorum yapıyor,

Buggy kaçıyor, Buggy'nin tayfasının yorumları vesaire, sayfa 06

Jinbe flashback hatırlıyor,

Jinbe gemiye binecekken Aokiji önünü kesip gemiyi donduruyor,

Akainu'nun baya arkadan ilerleyerek önü kesilen Jinbe'nin önüne kadar yer altından gittiğini görüyoruz, sayfa 09

Yani bölüm 575 sayfa 06 ile bölüm 577 sayfa 09 arasında bir çok olay oluyor, bunlar ne kadar hızlı geçebilir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık