Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Yok zaten sevip sevmemek değil. Ben sahnenin yapılış amacını söyledim sadece.
Oden korkusundan ötürü mü olduğu belli de değil sanırım. Kaidonun kendisi Kinemonların kullandıkları haki sebepli delebildiğini açıkladı ama. Kesin sebebi bu denmeden bunu demeli miyiz ondan da emin değilim.
Zaten o kısımlara yarım yamalak baktım. Bir nevi ara vermiş gibiyim. Geçen bölümde gaza geldim biraz sadece yoksa arc hakkında çok bilgim yok :D

Korsan Kralı Roger kendine rakip Sengokuyu sayıyor, WBnin de dilinden Sengoku düşmüyor. WB ve Roger gibi serinin zirve iki ismi bu kadar çok bahsini geçirirken Sengokuyu adamdan saymayanlar yine var Akainuyu geçtim. Denizcilerin makus kaderi bu malesef.
Bir laf vardır; "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" diye. Şimdi Roger'ın olayı da budur. Denizcilerde Garp ve Sengoku'dan daha iyisi olmadığı için mecbur bu iki büzüğün ismini ağzına alıyor garibim. Ne yapsın başka adam yok adammmmm!

Oda bizim bu tartışmalara cidden çok gülüyordur. Kimin kimi yenip yenemeyeceği gibi şeyler odanın ipinde değil. Oda, hikayenin gidişatına göre gelişi güzel çiziyor karşılaşmaları, tutarlı olmak gibi bir derdi yok. Artık bunu anlamamız gerekiyor :d
Bizim gibi dövüşlerden olağanüstü haz alan adamlara sair hanım kızlarının ağlama sahnelerini veya über güçlü karakterlerin über güçsüzler tarafından alt edilme sahnelerini servis edersen, küfür manyağı olursun Oda bey. Bu herifin Japonya dışında çokta fanı olmamasının nedeni Japonlara has manga çizmesi bence. Japonlar bu tip sahnelerden haz alıyorlar demekki ?

Bir laf vardır; "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" diye. Şimdi Roger'ın olayı da budur. Denizcilerde Garp ve Sengoku'dan daha iyisi olmadığı için mecbur bu iki büzüğün ismini ağzına alıyor garibim. Ne yapsın başka adam yok adammmmm!
Cidden öyle mi düşünüyorsun? Hani Roger ve Garp birbirini ölümün eşiğine getirdiler sözü üstüne Sengoku'yu da inatla bu WB Garp ve Roger ile yanyana anmaları anormal gelmiyor mu?

Bizim gibi dövüşlerden olağanüstü haz alan adamlara sair hanım kızlarının ağlama sahnelerini veya über güçlü karakterlerin über güçsüzler tarafından alt edilme sahnelerini servis edersen, küfür manyağı olursun Oda bey. Bu herifin Japonya dışında çokta fanı olmamasının nedeni Japonlara has manga çizmesi bence. Japonlar bu tip sahnelerden haz alıyorlar demekki ?
Dediğin gibi, serii içerisinde sadece japonların gözlemleyip anlayabileceği ya da sevebileceği çok fazla şeye değiniyor Oda. Bu açıdan baktığımızda japonların bu seriiyi ve Oda'yı el üstünde tutması için daha çok sebebi oluyor. Mesela, eskiden vs'ler iyi değil ama hiç değilse hikayesi sağlam derdik. Aradan geçen yıllar vsleri daha iyi yapmadığı gibi hikaye de gerisin geri gidiyor. Arada galeyana gelsekte genel olarak tatmin edemiyor. İmparatorları tanımadan önce yonkou dedikmi ağzımızdan bir yonkou daha çıkardı, bizim için öyle bir ağırlığı vardı bu karakterlerin, yonkou arca geçtiğinden beri, Linlin sonrası bu da kalmadı, Kaido'da tuz biber olacak gibi... :d

Dediğin gibi, serii içerisinde sadece japonların gözlemleyip anlayabileceği ya da sevebileceği çok fazla şeye değiniyor Oda. Bu açıdan baktığımızda japonların bu seriiyi ve Oda'yı el üstünde tutması için daha çok sebebi oluyor. Mesela, eskiden vs'ler iyi değil ama hiç değilse hikayesi sağlam derdik. Aradan geçen yıllar vsleri daha iyi yapmadığı gibi hikaye de gerisin geri gidiyor. Arada galeyana gelsekte genel olarak tatmin edemiyor. İmparatorları tanımadan önce yonkou dedikmi ağzımızdan bir yonkou daha çıkardı, bizim için öyle bir ağırlığı vardı bu karakterlerin, yonkou arca geçtiğinden beri, Linlin sonrası bu da kalmadı, Kaido'da tuz biber olacak gibi... :d
Lütfü'nün ağzından " gaydo'yu da, apiralleri de hepsini döveçeeem " diye laf çıkardığından beri hepsinin madara olacağı belliydi zaten de yine şov yapmalarını bekliyorduk. Bütün düşmanlar içinde villian'lığın hakkını sadece Lucci verebildi kanımca.

Roger ve Prime Wb'i bilmem ama Kaido ve BM serinin dayanıklık konusunda zirve isimleri. Wb ve Roger daha çok atak yönünden zirveler.
Valla ben yaşlı maşlı dinlemem o hastalıkla yüzlerce kurşun ve kılıç yarası,üzerine onlarca top yarası,artıdan Akainu tarafından önce göğüsü sonra da kafasının çeyreği delinmesine rağmen hala ayakta kalan ve Teach'i de çerez niyetine alabilecek adamı zirveye koyarım.Kaido'ya o kadar veğ veğ dedik sonra 9 Kın buna grup yaptı,BM de motordan dayak yedi.

WB haki hariç her açıdan gözümde zirvede olan karakterdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık