Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Yonkoular çok övüldü ve çok über yeteneklerini gördük. BM'nin zarar verilemez oluşu, çığlığı, meyvesi sayesinde kullanabildiği hepsi yüksek derecede güçlü çeşitli yetenekler; WB'nin en güçlü paramecia meyvesi, ünvanı, Roger'a denk denebilecek seviyesi; Kaido'nun "ölümsüzlüğü", en güçlü canavar oluşu, tek nefesiyle dağ yıkması, G4'e tek atması falan. Akainuda ise henüz bu tür şeyler göremedik o sebeple Yonkou alabilir mi diye iki kere düşünülüyor. Akainu, Kaido'yu alır derken insan bir düşünüyor yani.
Oda'yı dinlemiyorsun galiba. Adama saldırı gücünde en yüksek dedi, 1 yılda KK olur dedi. Daha ne bekliyorsun?

Koskoca dünya hükümetinin filo amirali yaptığı adamın yonkolara karşı hiç şansı yoksa bitmiş demektir bu hükümet. Ben Sakazuki'nin bütün yonkoları yenme şansı olduğunu düşünüyorum, hatta arttırıp Prime Garp'tan güç olarak aşağı bir konumda olmadığınıda ortaya atarım.
Reyiz Garp’ı gram sevmem ama Garp, Sakayı öyle bir döver, öyle bir döver ki; Öldürmeden önce ateşinde mangal yapıp sonra üstüne işer ateşini söndürür... ksjsns

Oyumu hepsini yenere verdim. Hatta biriyle kapışıp savaş bittikten sonra ikinciyle savaşıp onuda yener. Kiku'dan kılıç darbesi alan Raizo'nun az kalsın kellesini kopardığı bir Yonkoumuz var. WB desen gelen geçen delik deşik ediyordu adamı. Big Mom desen Luffy'den posta yeyip salakça krizlere rahatça girebilen birisi. Shanks zaten Aka'nın bağlı olduğu hükümete köpeklik yapan birisi. Geriye bir tek Teach kalıyor o da savaşmaz kaçar eskisi gibi.

Koskoca dünya hükümetinin filo amirali yaptığı adamın yonkolara karşı hiç şansı yoksa bitmiş demektir bu hükümet. Ben Sakazuki'nin bütün yonkoları yenme şansı olduğunu düşünüyorum, hatta arttırıp Prime Garp'tan güç olarak aşağı bir konumda olmadığınıda ortaya atarım.
Garp yaşlı haliyle Marco'ya yumruğu vurdu. Bu önemli ama asıl sonrasına bakmalıyız.

Üç amiralin oturduğu yerde kimse yokken tek başına Akainu'nun koltuğuna oturdu ve önce beni geçin dedi.

Buna argo tabirle "billur" der insanlar.

Oda'yı dinlemiyorsun galiba. Adama saldırı gücünde en yüksek dedi, 1 yılda KK olur dedi. Daha ne bekliyorsun?
İlk dediğini bilmiyordum, eğer meyvesi için dediyse haki kullanımı ile karşı konulabilir tabi yine çok büyük bir etken. İkincisini de halihazırda çok güçlü olduğu için dedi muhtemelen, Kaido olsa bir arc sürecekti belki de. :D
Bilmiyorum hadi Kaido'yu geçtim BM'ye rakip olarak göremiyorum Akainu'yu. G4'e tek atarken de hayal edemiyorum gerçi. Yine de yüzüne yüzüne deprem yiyen sonra da kaldığı yerden devam eden bir adam, az buz değil.
Karar veremiyorum ya, o hissi alamadım Akainu'dan. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık