Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Unuttuğun şey Akainunda sınırsız üretim yapabildiği. Aokiji süper soğuk yapıpta magmayi nötrler belki ama dünyamızda öyle bir soğuk yok emin ol :D
İşte bu noktada o yüzden diyorum birbirlerini nötrlüyor ve o yüzden 10 gün sürüyor savaş. Mutlak sıfırda her şey tamamen donar benim bildiğim.:D

Buz magmanın şeklini bozar. Buna OP oyunlarında bile yer verdiler. Akainu buza çarpınca sersemliyordu.
Ayrıca magma buzun üzerine dökülünce şeklini kaybedip soğuyarak katılaşıyor. YouTube de var örneği.

2 meyvede birbirini dengeliyor.

Sen kafayı yedin herhalde? Teach ve tayfası tek atmış diyorsun, adama milyon tane darbe yedirdiler gözlerin mi köreldi? Squardo'nun olayı tamamen duygusal. Wb'nin kasten bile o kılıcı yediği düşünüldü bu sitede. Squardo ile Akainu'nun verdiği zararı hastalığa bağlaman saçmalık resmen.
Birader sen hangi mesaja soru sorduğunun farkında mısın, adam diyor ki Akainu kafasını parçaladı, senin Teach tayfası tek atmadan önce milyon tane darbe yedi dediğin yerden saniyeler önce oldu o olay, Teach ve tayfası tek atarken ile Akainu'nun kafasına darbe indirdiği yer ile aralarında taş çatlasa 10-15 saniye falan vardır.

Ayrıca Crocodile bağırıyor bu kadar zayıf bir adam beni yenmedi, Squardo'dan nasıl darbe alırsın, ardından WB'nin sağ kolu olan Marco diyor, WB güçten düşmüş, halen kalkıp Roger ile dövüşen WB'den bahsediyorlar, sen kalkmış bana ne alaka diye soru soruyorsun, bir de gelmiş bilerek o darbeyi yedi diyorsun dalga geçer gibi, eğer sen kalkıp o ne alakayı onlara sormuyor bana soruyorsan kafayı yiyen sensin. Akainu ile dövüşen WB'nin Roger ile dövüşen WB ile alakası olmadığını anlamak için uzaktan mangaya bir göz gezdirmek bile yeterli çok sıkı takip etmene gerek bile yok.

Fiziksel olayların derinine inmeye gerek yok. Meyve konusunda avantajlı olan taraf yoktu desek yanlış olmaz. Mangaka 10 gün diyerek de iki karakterin denk olduğuna vurgu yapmış. Jinbe de aynısını söylüyordu. Denk seviyede olduklarını ama denk olsalar da nihayetinde bir kazananın olduğunu söylemişti.

İşte bu noktada o yüzden diyorum birbirlerini nötrlüyor ve o yüzden 10 gün sürüyor savaş. Mutlak sıfırda her şey tamamen donar benim bildiğim.:D
Bak sana şöyle söylim. Erzurumda -30 derecede sıfırdan ateş yakabilirsin. Ama başka bir yerde -300 derecede ateş yakamazsın. Magma kaç derece tam hatırlayamıyorum 4 basamakla ifade edilen bir derecedeydi, anlık nötr için en az onun kadar soğuk bişey lazım.

Verdiği mücadeleye değil eski savaş arkadaşı olduğu için hayatını bağışlamış. Ben burda işte ikisininde birbirini nötrleyeceğini söylüyorum. Diğer sürekli soğutacak birisi ise sürekli ısıtacak.

@Daredewill

Öyle bir şey mi var hacı? :D Öyle bir haki farkı bence yoktur aralarında.
Garp bu sonuçta haki de ileridir, Kuzan da peşinde geziyormuş. Nasıl saygı duyduğu ortada. Yalnızca meyvene güvenme diye belki arada sırada dövmüştür bunu. Hem kör Fuji ile diğerleri arasında k. hakide fark illaki vardır. Amiral diye hız güç her şey eşit olacak değil ya.

Garp bu sonuçta haki de ileridir, Kuzan da peşinde geziyormuş. Nasıl saygı duyduğu ortada. Yalnızca meyvene güvenme diye belki arada sırada dövmüştür bunu. Hem kör Fuji ile diğerleri arasında k. hakide fark illaki vardır. Amiral diye hız güç her şey eşit olacak değil ya.
Öyle ama bunun Garp ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. Garp ve Sengoku'nun elinden bir sürü Denizci geçiyor. Aokiji'nin Garp'a havalı bulması ile alakası yok bunun. Direk kişi ile alakalı o yüzden dedim. Kısacası daha fazla uzatmak istemiyorum ama bence birbirinin nötrleyen meyvelere sahipler.

@Jon Snow

Hesap direk öyle olmuyor hacı ama. Neyse bu kadar derine inmeye gerek yok. Demek istediğimi anlamışsındır zaten.:D

Benim aklımda böyle oluyor olay.:D

ben wb nin yonkoular arasında yaşlı haliyle bile en güçlü oldugunu düşünüyorum neden dicek olursak kaidonun yedigi darbe bigmomun wb yi övmesi falan bize manga tarafından en güclü oldugu söylendi eskidendi dicek olan arkadaşlar bu adamın gücü bittiyse yaşlandıysa niyeee tepede duruyordu neden indirmediler derim size.

akainu mf da wb nin rakibi oldu.bisentosunu attı wb ayagıyla akainu durdurdu.heryerde karşısına bu adam cıktı.wbnin oglunu gözü önünde öldürdü.wb nin öfkesini düşünün o an akainuya adayı mahveden yumrugu vurdu akainu 5 dk sonra ayaga kalktı siz ne anlatıyosunuz.sonra kalktı tüm wb komutanlarına tek daldı.bi arkadaş wb tümenlerine çöptü yazmış gülüyorum sadece :D sen sanırım dofun tayfası wb tayfasından üstün diyenlerdensin :) wb kendiside özeldi tayfasıda özeldi diger yonkoulardan buna emin olabilirsin bigmom arcında buna emin olcaksınız ztn :) tüm wb komutanlarıyla kapıştı akainu 1 darbe bile yemedi haki kullanıcılarından.bu adam gerçekten farklı klasman meyveside öyle dayanıklılıgıda öyle.o wbnin adayı mahveden yumrugu yiyip ayaga az kişi kalkar adam filo amirali şimdi en az sengoku garp kadardır bu adam o adamlarda yonkou seviyesindedir .

@Alpamis çok basit bir örnekmiş :D Dediğim gibi Aokijinin dondurma kapasitesini bilmeden bir şey söyleyemeyiz. Tam olarak rakamları ve belirli bir formülü bilmemiz lazım kesin konuşmak için. Sonuçta kafasına göre magma>ateş gibi saçma ötesi bir argüman yaratabilen bir adam E.oda.

Meyvesi bana hep deprem meyvesinden daha güçlü,ürkütücü gelmiştir.4 yonko ve Dragon hariç herkese karşı şansı var bence.Bu 5 ismi de alamasa da çok zorlayacağını düşünüyorum.Kaido ya da Shanks öyle geleyim de yarım saatte işini bitireyim diyemez.Bir kaç gün savaşır,uzuv alır mı bilemem de iz bırakabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık