Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Wb ve Roger'ı yenemez muhtemelen Garp'ı da yenemez ama o muallak bakalım bir şey yapsın sonra değiştiririz diğerlerini yenebilir.

Teach'e bağlı eğer şimdiki arc bossu olacaksa neden olmasın :bilmem:
Tamam işte Teach'e bağlı. Teach'ten beklentini soruyorum. Sanki şu zamana kadar son boss olacak gibi işlemedi mi bu adamı? Baya alt yapısını da kurdu. Karanlık gücü verdi. Dünyayı karanlığa boğacak. Deprem verdi. En yıkıcı meyve. Dünyayı yıkıma boğacak. Şafağı getiren kişiyi bekliyor serinin başından beri. Luffy'nin meyve Sun God çıktı. Şafak ışık bağlantısı.

Ace ile Teach, ışık ve karanlığı temsil ediyordu. Ace büyük ihtimal o kişi sanılıyordu. Onun da meyvesi ateş ışık ile ilgiliydi. Teach'in ağzından çıkıyordu bu mesela. Çok büyük alt yapısı var.

Bu adamdan Roger WB'yi aşması bekleniyor. Senin beklentin ne tam olarak.

Bu adamdan Roger WB'yi aşması bekleniyor. Senin beklentin ne tam olarak.
Ben bu olayı sevmiyorum o yüzden dillendirmem de genelde Zoro, Ryuma aşacak falan da dememişimdir. Klişe zaten boş hikaye. Göstersinler güçlerini bakarız Wb ve Roger'ı ne yapıp aşacak ? bir sürü meyve yiyerek mi :oleyo2:

Şöyle bir durum olabilir sahip olduğu güçlerin tersliğini hesaba katarsan Lütfü için WB ve Roger'dan daha zor bir rakip olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık