Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    200
Bu yorumun tek bir harfi bile haklı çıkamaz,o kadar da eminim.
Sen daha kaptan diye Begeleri Zorodan guclu goren adamdın.Biraz bakis acilarini degistirmen gerek.
Başkalarının lafını bana mı yamıyorsunuz gene la hayırdır? :D Kaptan vs laflarına girdiğimi bile hatırlamıyorum da demişimdir belki şimdi hatırlayamam 15bin yorumu. Ayrıca Bege değil o oruç, Kid falandır en fazla. Begeyle ilgili böyle bir şey hiç aklıma bile gelmedi. Arada dalgaya aldığım bir an vardır belki diye yine bir temkin payı bırakıyorum.

Sağ kollar alır gibi ya.Mihawk aynı anda 2 tane alır mı bilmiyorum da arka arkaya olsa 2 tanesini alır.Fakat Mihawk birini alana kadar diğerlerini tutamazlar.Sağ kolları önde görüyorum.

Wewil ve Mihawk demek Kaido ve Linlin gibi birşey. Sağ kollar katledilir. Rayleigh ve Zoro biraz dengeleyici olsa da çare değil. Biri yaşlı biri toy.

Tutabilir fakat dövüş sonunda Mihawk'ta aşırı ciddi yaralar olacağını sanmıyorum ben.Shanks'la aynı ligin adamı bu.Marco tutup,belli bir seviye hasar vermekten ileri çok fazla gidemez.
Shanks'la aynı lig olayı çok hikaye Shanks arkadaşının canına kıymamış hakisini sınırlayıp karşılıklı tahta kılıçlarla dövüşmüşlerdir işte.

Hem Mihawk var hem de sayıca üstünler. Schi'lerin de itibar kazandığını biliyoruz. İki senaryoda da kazanırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık