Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sad Scans

Herhangi bir siteye devretmiyoruz, zaten yapan yapacaktır bizlik bir durum yok. İleride açılma ihtimaline karşın bölümlerimizi tutuyoruz sadece.
Selam abi sizin adınıza açılmış 2 site var siz mi açtınız bilmiyorum

Selam abi sizin adınıza açılmış 2 site var siz mi açtınız bilmiyorum
.com olan bizim, yeniden açtık yazmayı unutmuşum buraya. Diğer site bizden bağımsız.

Gereksiz çeviri yazarak bir yorumu yanıtladım diye ban yemişim. Yıllardır takip ettiğim site böyle hemen alınacaklarını tahmin etmemiştim. Ayrıca one piece özel isim çevirileri yapılsın mı yapılmasın mı kaç yıllık konu millet tartışıyor hala, tartışmaya devam edecekler. Çer çöp sitelere kaldık.

Gereksiz çeviri yazarak bir yorumu yanıtladım diye ban yemişim. Yıllardır takip ettiğim site böyle hemen alınacaklarını tahmin etmemiştim. Ayrıca one piece özel isim çevirileri yapılsın mı yapılmasın mı kaç yıllık konu millet tartışıyor hala, tartışmaya devam edecekler. Çer çöp sitelere kaldık.
Yüksek ihtimalle gereksiz çeviri yazdığın için değil o muhabbeti döndürdüğün için ban yemişsindir, ben o muhabbeti açan kim varsa direkt banlıyorum mesela, çeviren biz değiliz Smoker'a yazın One Piece için ise, gereksiz boş muhabbet dönüyor bölümlerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık