Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sad Scans

Seri Manga
olarak eski pasif olarak duran Sad Scans'e geri döndük. Bu dönüşte sadece kendimizin seçtiği serileri siteye taşıdık. Seri Manga olarak yaptığımız ve siteye taşımadığımız serileri ileride belki bir ihtimal alabiliriz ama bu daha belli değil. Eski Sad Scans serileri için de kesin bir şey diyemiyoruz onlara da bakacağız.

Sad Scans'te ileride olacak bağış sistemiyle yeni şeyler deneyeceğiz.
Dipnot: Siteyi yeni açtığımız için yüklemeler daha tam anlamıyla yapılmadı, çevirisi düzene oturamamış seriler için de bu mazeret geçerli, her şey zamanla oturacak.

Site Linki: http://sadscans.com/
Discord Linki: https://discord.com/invite/tpWqXjhgWT

Çevirilen Seriler:

-Boku no Hero Academia
-Tokyo Revengers
-Jujutsu Kaisen
-Blue Lock
-One Piece Episode A
-Dr. Stone

-Black Clover
-Out
-Shangri-la Frontier
-Evil Heroes
-Dandadan
-One Piece

Tamamlanan Seriler:

-Haikyuu
-Kimetsu no Yaiba
-The Promised Neverland
-Chainsawman

Son düzenleme:
İkidir linkleri buradan(sadscans) paylaştığını görünce serimanga bölündü falan sanmıştım:d
Site çöp tier webtoon kaynamaya başlamıştı. İyi oldu gibi. Çeviriler için teşekkürler.

İkidir linkleri buradan(sadscans) paylaştığını görünce serimanga bölündü falan sanmıştım:d
Site çöp tier webtoon kaynamaya başlamıştı. İyi oldu gibi. Çeviriler için teşekkürler.
Site alternatif olduğu için başkalarının yaptığı şeyler bizim üstümüze kalıyordu bazı arkadaşlardan en azından böyle görüyorduk, yani adam BnHA gecikince, "Hentai, yaoi çeviriyorsunuz bunu çevirmiyorsunuz." falan diyordu. Tamamen ekip sitesi olmanın bize de yararı olacak tabii.

Site alternatif olduğu için başkalarının yaptığı şeyler bizim üstümüze kalıyordu bazı arkadaşlardan en azından böyle görüyorduk, yani adam BnHA gecikince, "Hentai, yaoi çeviriyorsunuz bunu çevirmiyorsunuz." falan diyordu. Tamamen ekip sitesi olmanın bize de yararı olacak tabii.
Güncel serilerin bir çoğunu siz çeviriyorsunuz zaten. Haliyle haftalık olarak bu tür sorular normal. Siteyi açıp yeni yüklenenlerde o tırt tırt webtoonları görünce insanın hevesi bir parça kırılıyordu:d
Umarım yararı olur.

Şu Grand Blue işine tekrar bi el atın ya. İngilizcesini okumak sizin Türkçeleştirilmiş çeviriyi okumakla aynı tadı vermiyor en azından Grand Blue özelinde harika iş çıkarmışsınız bu konuda.

Şu Grand Blue işine tekrar bi el atın ya. İngilizcesini okumak sizin Türkçeleştirilmiş çeviriyi okumakla aynı tadı vermiyor en azından Grand Blue özelinde harika iş çıkarmışsınız bu konuda.
Biraz karışık Grand Blue, duruma göre çevirmeni çevirecek o durumlar da bağış vs. olur herhalde bakacağız.

Kendi kendinizin küratör ü olup yandan daha minimalist bir projeye gecmenize sevindim.
Sade, kendi hitleri olan, kullanışlı, laf kalabalıgı olmayan güzel bir site olmuş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık