Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Bölüm 1001 : Korsan Avcısı Roronoa Zoro

*Kaido darbe sonrası ayağa kalkar.
*Kid, Killer, Law ve Luffy Kaido'ya toplu saldırı yapar. Kaido hepsini geri püskürtür.
*Kaido: Çok zayıfsınız. Elinizden gelen bu mu?
*Adada hayvani bir aura hissedilmektedir. Bu auranın sebebi Roronoa Zoro'dur.
*Kaido ve BM öyle korkmaya başlamışlardır ki alınlarından soğuk terler akar.
*Kaido: Bu hayvani aura da ne? Enmayı hissedebiliyorum. Oden sen misin? Hayır daha güçlü birisi!
*Zoro Kral haki patlatır ve aniden Kaido ve BM'yi yere yığar.
*Kral haki patlaması öyle şiddetlidir ki adada deprem olur.
*Depremden dolayı Marco'nun aklına WB gelir ve şok olur.
*Sarsıntının etkisiyle Sanji ağlardan kurtulur. Sanji Kami-sama bana yardım etmiş olmalı der ve şükür eder.
*Bölüm sonunda Zoro bandanasını takar ve şunları der:
-Dünyanın en güçlü canavari ve kadını mı? Siz benim can sıkıntımı bile gideremezsiniz.

Bu spoiler @sensey ithaf edilmiştir.

Akainu : Nereye gidiyorsun Borsalino ?
Kizaru : Wano'ya
Akainu : Gidemezsin demiştim.Koca ana ve Kaido oradalar.
Kizaru : Endişelenme.Bizim Coby iyi iş çıkardı bak kimi yakalamış.

- Kizaru paketlediği kişiyi gösterir.

Akainu : Bu koca ananın çocuklarından biri değil mi ?

Kizaru : Evet Brulee.Güçlü olanlardan değil.Ama çok özel bir meyvesi var.

Akainu : ?

Kizaru : Ayna meyvesi....

Brulee sayesinde ayna dünyasında Koca ana ve Kaido'yu indireceğim.

Çoktan test ettim bile.Ayna dünyasında müthiş bir güç elde ettim.

Akainu : Ne ? Bu imkansız.

Kizaru : Aynalarla bir pentagram oluşturdum ve böylece ışık hızını aşabiliyorum.

Işık hızını aşabildiğim için geçmişe yada geleceğe yolculuk yapabilirim.İkisini de kundaktayken öldüreceğim.

Bugünün gazetesine iyi bak.Yakında değişmiş olacak.

Akainu : Bu inanılmaz ! Böyle birşey mümkünse korsanlar kralını öldürmeyi dene.

Kizaru : Hayır bunu yapamam.Eğer onu öldürürsem tarih değişir ve ben denizci olamam.Bunu istemiyorum.

Akainu : Niye ?

Kizaru : Çünkü bende Smoker gibi Roger yüzünden denizci olmuştum.Ama ben ona çok öfkeliydim böyle birinin tekrar gelmemesi için amiral oldum.

Akainu : ........

Kizaru : Bekleyin beni Kaido ! Big Mom !
Ananızdan doğduğunuza pişman edeceğim sizi...
Seni Oda'ya öğretmen olarak yollamak lazım. Az bir şey öğret adama. :D

Spoiler
Daddy adaya ayak basar, Usopp'un kaçtığını gören Daddy headshot atar.
Zoro daşadamı aramaktan yorulmuştur, diğer gözünü açar ve Tanrı Hakisini salar, ortamdaki herkesi öldürür.Bu sırada;
Sanji Big-momla milliye geçişi yaşamıştır, ilk keyif sigarasını yakar.
Credit: Oda
Edit: Bir noktayı unutmuşum.
"Big-mom erkek çıkar"
Efsaneyi hatırlayalım

1005. Bölüm Spoiler

Teach tarafının yönlendirmesi ile Moria adaya gelir ve Luffy ile ittifak olur ardından Luffy'nin içine Wano halkının kılıç ustalarının gölgelerini koyar ve Luffy Zoro'dan Enma'yı aldığı gibi Kaido'nun kellesini alır :D

Son düzenleme:
Luffy ölüm döşeğindeyken, Law luffy'e ölümsüzlük ameliyatı(tekniğin ismini unuttum böyle bir şeydi sanırım) yapacak ve ölecek.

Bu spoiler @sensey ithaf edilmiştir.

Akainu : Nereye gidiyorsun Borsalino ?
Kizaru : Wano'ya
Akainu : Gidemezsin demiştim.Koca ana ve Kaido oradalar.
Kizaru : Endişelenme.Bizim Coby iyi iş çıkardı bak kimi yakalamış.

- Kizaru paketlediği kişiyi gösterir.

Akainu : Bu koca ananın çocuklarından biri değil mi ?

Kizaru : Evet Brulee.Güçlü olanlardan değil.Ama çok özel bir meyvesi var.

Akainu : ?

Kizaru : Ayna meyvesi....

Brulee sayesinde ayna dünyasında Koca ana ve Kaido'yu indireceğim.

Çoktan test ettim bile.Ayna dünyasında müthiş bir güç elde ettim.

Akainu : Ne ? Bu imkansız.

Kizaru : Aynalarla bir pentagram oluşturdum ve böylece ışık hızını aşabiliyorum.

Işık hızını aşabildiğim için geçmişe yada geleceğe yolculuk yapabilirim.İkisini de kundaktayken öldüreceğim.

Bugünün gazetesine iyi bak.Yakında değişmiş olacak.

Akainu : Bu inanılmaz ! Böyle birşey mümkünse korsanlar kralını öldürmeyi dene.

Kizaru : Hayır bunu yapamam.Eğer onu öldürürsem tarih değişir ve ben denizci olamam.Bunu istemiyorum.

Akainu : Niye ?

Kizaru : Çünkü bende Smoker gibi Roger yüzünden denizci olmuştum.Ama ben ona çok öfkeliydim böyle birinin tekrar gelmemesi için amiral oldum.

Akainu : ........

Kizaru : Bekleyin beni Kaido ! Big Mom !
Ananızdan doğduğunuza pişman edeceğim sizi...
Ve uyanır.

Çiçek başkentinde halk kutlama yapıyordur. Bir anda gökten bir Slash gelir ve Orochi'nin sarayını ortadan ikiye keser.

Çiçek başkenti şok geçirirken birisi bakın ay yaklaşıyor der ve herkes gökyüzüne bakar ve bir sonraki an ay ortadan ikiye kesilir. Ay zannetikleri şey Kaido'nun havada uçurduğu Onigashimadır. Tüm Wano ruhlarını teslim edecekken Gökten birisi yere düşer. Bütün Wano halkı düştüğü yere koştuklarında kocaman bir çukur görürler ve içeriye baktıklarında Karizmatik, Genç ve Yakışıklı Zoro'nun bir çukurun içinde bir taşa oturduğunu görürler. Bu sırada Wanolulardan bir tanesi taş zannetikleri şeyi görünce haykırarak "O... O.... O bir ejderha'nın kafasında oturuyor" diyerek çığlık atar.

1010. Bölüm Ejder Avcısı Roronoa Zoro

Son düzenleme:
Çiçek başkentinde halk kutlama yapıyordur. Bir anda gökten bir Slash gelir ve Orochi'nin sarayını ortadan ikiye keser.

Çiçek başkenti şok geçirirken birisi bakın ay yaklaşıyor der ve herkes gökyüzüne bakar ve bir sonraki an ay ortadan ikiye kesilir. Ay zannetikleri şey Kaido'nun havada uçurduğu Onigashimadır. Tüm Wano ruhlarını teslim edecekken Gökten birisi yere düşer. Bütün Wano halkı düştüğü yere koştuklarında kocaman bir çukur görürler ve içeriye baktıklarında Karizmatik, Genç ve Yakışıklı Zoro'nun bir çukurun içinde bir taşa oturduğunu görürler. Bu sırada Wanolulardan bir tanesi taş zannetikleri şeyi görünce haykırarak "O... O.... O bir ejderha'nın kafasında oturuyor" diyerek çığlık atar.

1010. Bölüm Ejder Avcısı Roronoa Zoro
Bu teoriyi yanlış konuya yazmışsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık