Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Zoro aslında Gaydo'nun genlerinden alınmış klon asker Germa 66 Doğu Mavi'de savasırken ana gemiye Shimotsuki Koushirou saldırır klon bebekleri görünce hepsini kurtarmak ister fakat sadece Zoro'yu alabilir.Ne yazıkki tam gelişimini tamamalayamadığı icin mutasyon geçirir saçları yeşerir yön duygusunu kaybeder ağzına kılıç almadan duramaz.

Son düzenleme:
Bir tane Zoro ile ilgili yazayım bunu belli bir kesim anlayacak olsa da.Anlayan söylemesin spoiler olmasın lütfen. :D

Zoro'nun küçüklük flashbacki.Zoro velet yaştayken ormanlarda vahşice gezen Tarzan gibi bir çocuktur.Genelde yol kervanlarına saldırır orman kanunlarıyla yaşar önüne gelen tüm canlıları yok eder onları bir av olarak görür.Koca ananın veletliği Zoro'nun canavarlığı yanında solda sıfır kalır.

Bir gün yetişkin Im-sama ve yanındaki Gandhi ormanda gezmektedir.Bir ölü yığını görürler.Gandi bunu dün siz mi yapmıştınız Im-sama der.O da hayır onları ben katletmedim diye cevap verir.

Cesetlerin üzerinden velet Zoro ortaya çıkar ve aniden saldırır.Kılıcını Im-sama'nın göğsüne saplar.Daha sonra tecrübesizliğinden dolayı onu bir şekilde yenmiştir ama Im-sama yerde yatan çocuğa dehşete düşmüş olarak bakıyordur.

Yıllar sonra hasır şapkalar sarayı basar ve 5 ihtiyarı karşılarına alırlar.Im - sama Zoro'yu ona bırakmalarını söyler.

Zoro : Olamaz sen ! Yoksa sen o musun ?

Savaşmaya başlarlar.

Im-sama : Roronoa Zoro çok zayıfsın.10 yaşındayken bundan çok daha güçlüydün.
Senin zayıflamanın sebebi benim.

Benimle dövüşmekten o kadar zevk aldın ki benimle dövüşmeye devam edebilmek için kendine zincir vurdun.Kendi gücünü kısıtladın.
Şimdi seni defalarca ölümün eşiğine getirerek o kilitleri kıracağım ve seninle tam gücünde kapışacağım.Ne de olsa artık ölümsüzüm beni öldüremezsin.Bu dövüşün tadını beraber çıkaralım.
düşünsene İm aslında mihawk çıkıyormuş :D ne gülerim be

Wano'ya Dragon gelecek.

Japon Moğol savaşlarında iki kere Moğolların gemilerini çıkan şiddetli fırtına da yok olmuş ve sonrasında Japonlar tarafından geri püskürtülmüştür. Baktığınız da iki fırtına da Tüm Moğol Filosunun %80'ninden fazlasını yok etmiştir. Dragon reis gelip şovunu yapıp geri gidecek.

Japon Moğol savaşına bakınca aslında Wano ile paralel bir iki olay görebiliyoruz sanki.

Son düzenleme:
Laughtale'de Roger tayfasının güldüğü fıkra :

- Hadi hepimiz siluet olalım.Bu sayede hepimiz bir oluruz.Böylece bu mangayı okuyanlar bizim enayimiz olur.Manganın sonuna da bir gülücük çizelim.Şöyle.

Bu da D. olsun.

Sonuç : E.Oda one piece hazinesini 20 sene önce bulmuş. :)

Zeusu çalan nami, prometheus ile napolyonuda çalıp BM'yi su balonu içine hapsedip, onun meyvesini kendi menfaatine kullanacak. Bunu gören BM tayfası toptan kalp krizi geçirecek, tüm adanın zenginlikleri namiye kalacak. Tüm tottalandı kendi zevkine göre dizayn edecek ve istedigi șeye BM aracılığı ile can verip yeni bir cennet adası kuracak. Bir zamanlar hüküm sürdüğü bu topraklarda BM, hayatına naminin evcil hayvanı olarak devam edecek.

Mihawk hasır şapkaların yanına gelir.Koca anayı indirmeyi teklif eder.Siz tayfayı halledin ben onunla tek yüzleşeceğim der ve bazı açıklamalar yapar.

Mihawk : Koca anayı indirip yakalamak zor bir iş değildir bunu bir asker bile yapabilir.Domuz avlamaktan farksızdır pek akıllı değildir.Asıl zor olan onun arkasındaki beyini indirmektir.Koca ana sadece bir yaban domuzudur.

O beyin ise kafasına taktığı Napolyon.Koca anayı yönetiyor gücünden faydalanıyor ve topladığı yıllarla besleniyor.Eğer onu altedebilirsek kazanırız.Tek başıma deneyeceğim.

Karşısına çıkar.

Napolyon : Uzun zaman oldu Mihawk...
Hala kendine deiku mu diyorsun ? Hahahaha geçmişte beni yenemedin.Beni yenemeden kendine nasıl deiku diyebiliyorsun seni yalancı. :D

Mihawk : Sen bir kılıç ustası değilsin sadece konuşan bir kılıçsın. Napolyon :Hıh sadece ezikler bahane uydurur.Bu kez erteleyebileceğini sanma düellomuza kimse karışamayacak.Gözlerini yerinden sökeceğim.Gidelim Mom. ——————— Mom şaha kalkar.Napolyon dizginler. Napolyon : Çüşşşş...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık