Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Böyle bir şey yazdığımı unutmuştum. Jsjsjssh

Efsane bir şey yazmışım yav. Okurken gözünden yaş geldi shshsjsjsj

Sen ne anlarsın? Sanatımı konuşturmuşum. Saygı duy eserime. ;)
Arkada hüzünlü müzik vardı ben okurken bir de double etkiledi :utan:

Garp 2 yonkou gücün de çıkacak :at:
4v2 :eek:

Wano'dan sonra tayfa demir çelik işine girecek Kid'le anlaşıp. Sonuçta Wano böyle bir savaştan sonra çok yıpranacak. İki lanetli kılıçta kırılacak onları demir çelik ustası Hüseyin-sama'ya verecekler o da kırılmış bu lanetli kılıçları birleştirip Zoro'ya tek bir kılıç yapacak. Bu lanetli kılıç Zoro'nun kılıcı olacak ve ismi 'Kaido'yu seven değil kesen sevilir' olacak. Japoncası Sandia Kaidokusu Oda'nın verdiği spoilera göre. Sanji'nin sol kulağı kopacak bu yüzden yaptığı yemeklerin kalitesini tutturamayacak malum kulak memesi kıvamına getiremeyen bilmeyen adamdan aşçı olmaz. Sanji'yi tayfadan gönderecekler onun yerine Wano'dan bir suşi ustası gelecek tayfaya.
Enma ile kandırıldı ama olsun reyiz!!

Son düzenleme:
Bir tane Zoro ile ilgili yazayım bunu belli bir kesim anlayacak olsa da.Anlayan söylemesin spoiler olmasın lütfen. :D

Zoro'nun küçüklük flashbacki.Zoro velet yaştayken ormanlarda vahşice gezen Tarzan gibi bir çocuktur.Genelde yol kervanlarına saldırır orman kanunlarıyla yaşar önüne gelen tüm canlıları yok eder onları bir av olarak görür.Koca ananın veletliği Zoro'nun canavarlığı yanında solda sıfır kalır.

Bir gün yetişkin Im-sama ve yanındaki Gandhi ormanda gezmektedir.Bir ölü yığını görürler.Gandi bunu dün siz mi yapmıştınız Im-sama der.O da hayır onları ben katletmedim diye cevap verir.

Cesetlerin üzerinden velet Zoro ortaya çıkar ve aniden saldırır.Kılıcını Im-sama'nın göğsüne saplar.Daha sonra tecrübesizliğinden dolayı onu bir şekilde yenmiştir ama Im-sama yerde yatan çocuğa dehşete düşmüş olarak bakıyordur.

Yıllar sonra hasır şapkalar sarayı basar ve 5 ihtiyarı karşılarına alırlar.Im - sama Zoro'yu ona bırakmalarını söyler.

Zoro : Olamaz sen ! Yoksa sen o musun ?

Savaşmaya başlarlar.

Im-sama : Roronoa Zoro çok zayıfsın.10 yaşındayken bundan çok daha güçlüydün.
Senin zayıflamanın sebebi benim.

Benimle dövüşmekten o kadar zevk aldın ki benimle dövüşmeye devam edebilmek için kendine zincir vurdun.Kendi gücünü kısıtladın.
Şimdi seni defalarca ölümün eşiğine getirerek o kilitleri kıracağım ve seninle tam gücünde kapışacağım.Ne de olsa artık ölümsüzüm beni öldüremezsin.Bu dövüşün tadını beraber çıkaralım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık