Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in intikamını alacak la bu adam :S
Hırs olmadan neyin intikamı sorması ayıptır ama. :/ Adamın umrunda bile değil insanda bir hiddet olur karşına o adamlardan biri geçmiş.Zaten döveceksin hiç hırs olmasa bile o an gelir.Ama yok arkadaş kanlısıyla da çok profesyonel dövüşüyor.Öyle profesyonelliğe tüküreyim. :S Bu adam intikam falan alamaz kazansa bile görev icabı yener ona da ne kadar intikam denebilir.

İş ona kaldıysa Dof tek gitti Punk Hazard'a ama Law güvenemedi kendine ve oradakiler kaçtılar. Al sana delikanlılık.:D Ayrıca konuya Dof'u çekmeyelim. Olay Sabo.

Sabo'dan bir cacık olmaz. Yolları çakışmasa daha Luffy yaşadığını bile bilmeyecekti. Ölsa bilmeden Ace gibi ölecekti. Robin'e söyle bile dememiş.
Niye la. Adam yoldan geçerken Amiralle karşılaşıyor diye onu çekebiliyoruz ama gönderildiği ülkenin kralını çekemiyorum muyuz :(

Doflamingo'nun gittiği adada kendi adamları, küçümsediği denizciler ve küçümsediği mugiler var. Fakat Sabo koca bir ülkeye neredeyse tek başına gidiyor :D Fark açık. Ayrıca Doflamingo'nun şansı Sabo ile karşılaşmaması :D

Hırs olmadan neyin intikamı sorması ayıptır ama. :/ Adamın umrunda bile değil insanda bir hiddet olur karşına o adamlardan biri geçmiş.Zaten döveceksin hiç hırs olmasa bile o an gelir.Ama yok arkadaş kanlısıyla da çok profesyonel dövüşüyor.Öyle profesyonelliğe tüküreyim. :S Bu adam intikam falan alamaz kazansa bile görev icabı yener ona da ne kadar intikam denebilir.
İster kin güderek yapsın ister görevden yapsın.Yapacaktır her türlü.O tavırları beni de rahatsız etti,abartılıyor aynı zamanda.Bende pek sevmem ama gerçek bu.

Mevki olarak ödülü 900 ile 1 milyar arası anca olur. Kendisinin ödül arttıracak pek birşey yaptığını zannetmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık