Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dimi :D

Dofunki kendi tercihinden çok kuyruk acısı benzerlik göremiyorum ben. Sabo ise ''bunlar ne biçim insanlar'' diye çekip gidiyor. Dragondan sonra 2. ve direkt içerden biri güzel detay bence.

Olabilir. Denizciler 1 amiral yolluyor Dragon Sabo. Kimse iplemiyor bunu sdklhfklsf

Geçerken yardım da mı etmesin etmezse devrim falan yapamaz zaten.Öncelikleri silah bulmaktı dediğim gibi aksiyona fazla girmemesinin nedeni bu.Luffy'i koruyacağım diyen adam başka ne diye son saniye yetişsin.Amiral olayı sakinleştikten sonra görevlerine çekildiler.Öyle ortamda fazla yara alması zor zaten ada karışık baya kimse ilgilenmiyor.

Bu adamı Diamante bile tanıyor. Artık ödülünde mi yazıyor gazetede mi yazıyor bilmiyorum ama bir şekilde öğrenilmiş ikinci adam olduğu. Halihazırda bu kadar önemli konumda ve güçte olan birinin ödülünün hatırı sayılır derecede yüksek olması gerekir. Şimdi bir de mera mera yı da aldı. Tahminim 1200
1200 çok

Bu bile bir vasıf değil mi sence? Belki de en baştan belliymiş Sabo karakteri. (En az 400 bölüm önce) Belki de dediğin gibi ilerde kilit bir nokta da abilik yapacak birine ihtiyaç duyacaktır bilmiyoruz. Devrimci algısı için Drogon'un yeterli olduğunu bende düşünüyorum. Ama seri adına kilit bir noktada olacaktır. Ta baştan Ace ölecek ancak kilit bir abi seneryosu var o zaman baştan 3 kardeş olsun olmuşmudur olabilir. Ama baştan kilit bir noktası var ki ekstradan var bir abisi.
Tabi bir vasıf sayılır ama şöyle ama daha önceden olan bir durumun tekrar yaşanması etkisini azaltır. Pek çok müttefik varken başka müttefiklerin ardı ardına eklenmesi gibi düşün :)

''Ace öldü bari bir abisi daha olsun ihtiyaç olursa o da ölür Luffy'i kurtarırken'' Bana saçma ve gereksiz bi durum gibi geliyor.

Geçerken yardım da mı etmesin etmezse devrim falan yapamaz zaten.Öncelikleri silah bulmaktı dediğim gibi aksiyona fazla girmemesinin nedeni bu.Luffy'i koruyacağım diyen adam başka ne diye son saniye yetişsin.Amiral olayı sakinleştikten sonra görevlerine çekildiler.Öyle ortamda fazla yara alması zor zaten ada karışık baya kimse ilgilenmiyor.
Silah değil o ara zindanlardaki mahkumları kurtarmaya gitmiyor muydu :S Yoksa silahlar sayesinde mi onları buldu. Gerçi farketmiyor.

Silah değil o ara zindanlardaki mahkumları kurtarmaya gitmiyor muydu :S Yoksa silahlar sayesinde mi onları buldu. Gerçi farketmiyor.
Silahları Koala buluyordu zaten. Ama gömmek isteyene bahane çok :(
1 adamdan ne kadar çok işe yetişmesini bekliyorsun sen öyle :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık