Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 210 78.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    266
Teach olayını ben niyeyse Sakazuki amiralken gerçekleşti diye hatırlıyorum bir ara kontrol ederim
Zou'dan WCI'ya giderken öğreniyor Luffy tarafı. Burgess Dressrosa'dan kaçmak için yanlışlıkla devrimcilerin gemiye saklanıyor ve adanın neresi olduğunu anlayınca kaptanına haber ediyordu. Haberde herhangi bir çarpışma ifadesi yok. Karasakal adayı yıkmış ve CP0 gelmiş, onlarla ufak sürtüşmüş sonra topuklamış. Devrimcilerle ilgili ne olduğu yazmıyor. Yine ucu açık bırakmıştı Oda.

Üç kardeş içinde en aklı başında olanı. Ace'i anlarım Luffy'i de bir yere kadar anlarım ama Sabo'dan nefret etmek için cidden bir sebep göremiyorum.
Tasarımı ilginç değil, meyvesi de önceden sevilen bir karakterin meyvesi olduğundan onunla kıyaslıyorsun ister istemez ve Ace seviyorsan otomatik olarak bir Sabo'ya "meh" çekme isteği doğuyor. Marijoa'yı basana kadar ben hiç sevmezdim, ana karakterin kardeşi olup fan servis yapmaktan başka bir vasfı olmayacağını düşünüyordum. Zaten ana karakterin babası olan bir karakter vardı devrimci olarak, Sabo'ya hiçbir ihtiyaç yoktu ama devrimcilerin içini biraz gördükten sonra vasfı oturmuş oldu. Dragon pasif ve uzun planlar yapan birisi, bunun uğruna yoldaşlarının başına ne geldiği umrunda değil. Sakazuki'ye benziyor bence bu konuda, ikiside ehvenişere inanıyor ve buna göre hareket ediyorlar. Sabo'ysa aksiyon adamı, Dragon'un gelecek planı yapmaktan bugüne odaklanamadığını fark edip bizzat harekete geçen bir karakter. Bunları fark etmediğin zaman Ace2.0 zannediyorsun karakteri ve sevmeyebiliyorsun.

Tasarımı ilginç değil, meyvesi de önceden sevilen bir karakterin meyvesi olduğundan onunla kıyaslıyorsun ister istemez ve Ace seviyorsan otomatik olarak bir Sabo'ya "meh" çekme isteği doğuyor. Marijoa'yı basana kadar ben hiç sevmezdim, ana karakterin kardeşi olup fan servis yapmaktan başka bir vasfı olmayacağını düşünüyordum. Zaten ana karakterin babası olan bir karakter vardı devrimci olarak, Sabo'ya hiçbir ihtiyaç yoktu ama devrimcilerin içini biraz gördükten sonra vasfı oturmuş oldu. Dragon pasif ve uzun planlar yapan birisi, bunun uğruna yoldaşlarının başına ne geldiği umrunda değil. Sakazuki'ye benziyor bence bu konuda, ikiside ehvenişere inanıyor ve buna göre hareket ediyorlar. Sabo'ysa aksiyon adamı, Dragon'un gelecek planı yapmaktan bugüne odaklanamadığını fark edip bizzat harekete geçen bir karakter. Bunları fark etmediğin zaman Ace2.0 zannediyorsun karakteri ve sevmeyebiliyorsun.
Dediğin sebeplerden ötürü ısınanamış olabilir insanlar ama nefret duyulacak bir yanı da yoktu karakterin. Sırf Ace'in yerini doldursun diye koyulduğunu düşünmüyorum. Hem kişilik hem de gittiği yol açısından Ace'den baya bir farklı çünkü.

Dediğin sebeplerden ötürü ısınanamış olabilir insanlar ama nefret duyulacak bir yanı da yoktu karakterin. Sırf Ace'in yerini doldursun diye koyulduğunu düşünmüyorum. Hem kişilik hem de gittiği yol açısından Ace'den baya bir farklı çünkü.
Ace'in yerini doldursun diye konulmadığı doğru olan zaten ama çok fazla üstüne düşünmeden baktığında karaktere o şekil bir hava alabiliyorsun, en sevdiğin karakteri öldürüp yerine başkasını koyunca yazarda ister istemez nefret karaktere kayıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık