Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Sabo savunurken Ace gömmek.
Ace severken Sabo'ya laf etmek.

Sahiden neden böyle garip huyları var buradaki insanların? :bilmem:
Ben Ace'i Sabodan fazla seviyorum. Ama bir Karakteri gömenin sevdiği karakteri gömmek eğlenceli. Burada Sanji ve Zoro fanları eminimki diğerinden (Sanji/Zoro) nefret etmiyor ama tartışmanın verdiği hazdan dolayı birbirlerinin karakterlerini gömüyorlar.

Hem Ace hem Sabo seven ben de durumu anlayamıyorum:bilmem:
Ben Ace'i daha çok severim. Ama Sabo da candır. Hikayede başka bir yeri var ve Ace'in kardeşi en nihayetinde. Ezdirmeyiz.
Ben babanın çocuğu olma ihtimalinden dolayı Weewil'ı ezdirmiyorum, daha ne olsun.

Ben Ace'i Sabodan fazla seviyorum. Ama bir Karakteri gömenin sevdiği karakteri gömmek eğlenceli. Burada Sanji ve Zoro fanları eminimki diğerinden (Sanji/Zoro) nefret etmiyor ama tartışmanın verdiği hazdan dolayı birbirlerinin karakterlerini gömüyorlar.
Yani eğlence için kararında yapılmasına tabi lafım yok, ne haddime de, ciddi olanlar için playı abartanlar için genel bir yorumdu benimki tabi.

ace'in cakmasi diyorsunuz da cakma olan yani neresi? meyvesi falan degil, degil mi? karakter özellikleri benzemiyor, dis gorunusu benzemıyor, teknikleri benzemiyor, idealleri ve amaçları benzemiyor. acaba nesi benziyor? nesi çakma bunun?

Çakma olan buysa bunu tercih ederim. Emekleri çöpe atan değil, Emek harcayan; Ölmek için uğraşan değil, hayata tutunan.
Ben Ace sevdiğim için Sabo sevmiyor değilim ya. Akainu'yu da sevmezdim yoksa. Sabo olayında ise, Sabo da yeri gelince parlayan bir karakter. Luffy ve Ace gibi. Onu frenleyen diğer komutanlar, yoksa o da her an plan bozabilecek bir ayarda, gösterdi de.
Çakma olmasının sebebi de Ace öldükten sonra ortaya çıkıp onun meyvesini alması. Bir nevi yazar tarafından Ace'nin boşluğunu doldursun diye ortaya atılmış bir karakter resmen. Ama tutmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık