Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Akaniu ile Sabo kapışacak gibi içime doğuyor.Sabo daha çok power up alacaktır.Meyveyi yiyeli daha kaç ay oldu.Lufy den bile fazla gelişme gösterebilir.Muazzam karakteri oturmuş birisi.

Şu gece çocuğunun çene yapısı, yüz yapısı aynı Sabo. Wano'lulara hiç benzemiyor. Absürd bir tipi yok, ben nedense Sabo olduğunu düşünüyorum. İsteyen 0:52 dondurup bakabilir.

Şu gece çocuğunun çene yapısı, yüz yapısı aynı Sabo. Wano'lulara hiç benzemiyor. Absürd bir tipi yok, ben nedense Sabo olduğunu düşünüyorum. İsteyen 0:52 dondurup bakabilir.

O gece çocuğu Sabo değildir, bu adamlar(Örgüt) Kuma kaçırma planı yapmıyorlar mı? Gece çocuğu da bir anda ortaya çıkan bir tip değildi diye hatırlıyorum, senelerdir Wano'da değil mi bu adam?
Sabo olması olanaksız. Gerçi sen söylemeseydin muhtemelen o elemanı kimse hatırlamayacaktı. Sahi kimdi bu adam yahu?

O gece çocuğu Sabo değildir, bu adamlar(Örgüt) Kuma kaçırma planı yapmıyorlar mı? Gece çocuğu da bir anda ortaya çıkan bir tip değildi diye hatırlıyorum, senelerdir Wano'da değil mi bu adam?
Sabo olması olanaksız. Gerçi sen söylemeseydin muhtemelen o elemanı kimse hatırlamayacaktı. Sahi kimdi bu adam yahu?
Bizim gülen dede değil mi işte?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık