Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
E tamam Cp0 dan beklentim vardı, Luccinin lider olabileceği kadar zayıf bir örgütmüş. (Ben çok daha fazlasını bekliyordum) Luccinin katılışıyla bile güç kazandı olarak lanse edilmesi örgütün aslında boş olduğunu gösteriyor. Gerçi bunlar zaten istihbarat örgütüydüler sanırım. Belki de Lucci fikir adamıdır :)
O zaman dolaylı olarak Dragon içinde zayıf diyebiliriz bizde. Bu Lucci'ye bakarak Cp0'ı gözünde büyüttüğüne göre örgütü zayıf. Belki de D.... fikir adamıdır. :)

Bunları biz desek tersini iddaa ederdiniz, o yüzden şaşırıyorum ya. Neyse burada bitirelim.

O zaman dolaylı olarak Dragon içinde zayıf diyebiliriz bizde. Bu Lucci'ye bakarak Cp0'ı gözünde büyüttüğüne göre örgütü zayıf. Belki de D.... fikir adamıdır. :)

Bunları biz desek tersini iddaa ederdiniz, o yüzden şaşırıyorum ya. Neyse burada bitirelim.
Demin de dedim Lucci bir çok devrim üyesi için sıkıntı çıkarabilir zira bir örgütün her üyesi hayvan olacak diye birşey yok ama Saboya çıkaramaz. Dragonda bunu düşünüp ''dikkatli olsunlar'' diyor sizde burdan ''Demek ki çok güçlü Saboyu yener'' çıkarımı vereceksiniz neredeyse.

Luffye yenildi diye hep bunlar. :( Ne desem bilemedim ki.Yorumsuz...
Luffy 2 sene önce yendiği adama yenilecekse. Biraksin bu işi bizde seriyi birakalim. İlerlemesi gerektiği halde geriledi mi diyorsun. Devrim ordusunun 2. Adami olmuş abisi bence Luffy'den güçlü. Bi zahmet Sabo da tokatlasin. Srn ne istiyon anlamadim ana karakter 2 sene önce dövdüğü adamdan dayak mi yesin. Hele ondan güçlü olan abisi de mi yesin.

Bence çöp Smoker bile şuan g5in başına geçebiliyorsa eski CP9 lideri Lucci CP0ın lideri olabilir bunda çok abes bir şey yok. Lucci time skipten önce tüm novalardan güçlü bir karakterdi.(Luffy dışında) 2 yıl sonra belki Law belki Kid anca geçmiştir Lucciyi.
CP-0ın bölük bölük olduğunu zannetmiyorum. Fakat bence arka planda Spandam tarzı bir karakter daha olacak. Genel Chipper Pol lideri gibi bir ünvanı olur bu karakterin. Amiral seviyesine yakın bir gizli genel lider bekliyorum kısacası.
Rob Lucci denizcilerin süpernovası benzetmesi yapmıştım zamanında millet baya dalga geçmişti. Fakat tekrar gözüktüğü zaman yorumunuzu merak ediyorum.

Bunun dışında bu vs
time skip öncesi lucci vs ace ile parareldir. Yani 3. kez yazıyorum Sabo darmaduman eder. Fakat ben Lucciye Kuma veya İvankov karşısında şans tanırım açıkçası.

Evet volume 777'de açıklanmış.

Gelişim hızı farkının yaşla ilgisi yok.Amaçla var.Amacı olan güçleniyor.Lucci de güçlenmiş.Koka vardı zoan kolunda.Sabo'yu bizzat karşısına alıyor issho kapışmasından farksız.

Nereden eminsin bu kadar.G4 luffy için emin olamazsın buna.Sabo bir kkg yesin bakalım ne oluyor.
''Eminim'' kelimesi geçmiyordu yazımda sadece bana göre (bence) dedim yanlış da olabilir, zaman gösterecek.

Hala diyorum filmde lucci ile kokalı yumruk tokuşturuyor.Bunu kafalarına göre çizemezler.Ancak ısrarla küçük görülmeye devam ediliyor.Resmen komedi vallahi.

Forum bu haldeyken kimse fanlık,haterlık yapılıyor karakterden soğuyoruz demesin.O kadar....

Lucci'yi çok ezmiş forum..

Zaman atlaması öncesinin en baba bossudur.
O yere göğe sığdıramadığınız Doflamingo, Lucci'nin Luffy'e yaptığının yüzde birini yapamadı, yapamaz da. Bana göre Lucci, Luffy ile şimdi savassın, Mingo'dan daha iyi performans gösterir. Hatta iki öncesinde olduğu gibi zorlar. Yener yenilir, ona bir şey diyemem ama mangaka boşuna Cp0'ın lideri yapmadı bu adamı. Yaptığı geri dönüşün hakkını pek çoğunuzu fazlasıyla şaşırtarak vereceğini düşünüyorum.

Oyumu da Lucci'ye verdim.

Berke

Eğer sabo lucci ye yenilecekse devrim mevrim hayalden öte değil...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık