Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Lucci CP0ın lideri miymiş? :eek:
Evet volume 777'de açıklanmış.

Gelişim hızı farkından. Şöyle bir kim hangi yaşta ne yapmış diye bir bak anlarsın :/ Cp0 ile niye uğraşsın adam? Kaç kişiler + orda amiral falan var. Herif amacına ulaşmış?

Shiki vs Luffy diye film yaptılar sen hala neyi tartışıyon :/
Gelişim hızı farkının yaşla ilgisi yok.Amaçla var.Amacı olan güçleniyor.Lucci de güçlenmiş.Koka vardı zoan kolunda.Sabo'yu bizzat karşısına alıyor issho kapışmasından farksız.

Luffye yenildi diye değil.Bana göre Sabo Luffyden güçlü şuan.
Nereden eminsin bu kadar.G4 luffy için emin olamazsın buna.Sabo bir kkg yesin bakalım ne oluyor.

Sabo ile Lucci arasında 8 yaş var sadece. Cidden Cp-0 lideri olmuşsa gayette amiral potansiyelli bir karakterdir bana göre Lucci. Fakat Sabo konusunda haklısın adam şuan bencede çok daha üstündür Lucciden hatta karşılaştırmam bile komik durur.
8 yılı küçümsüyon mu sen :( Şu novalardan, sabo dan falan birine 8 yıl ver bakalım ne kadar güçleniyor :/

Ben Lucci de hayal kırıklığına uğradım. Cp0 dan beklentim vardı demek ki o kadar da olmamalıymış Lucci, Luffy kadar olsa bile o pozisyon için zayıf kalırdı. Ayrıca herif tükürdüğünü yalamış yahu ama neyse bu başka konu.

İlk gördüğümden beri severdim lucci yi.Azıcık haki bilse gl nin lideri olurmuş.Ama şuan ot kadar değeri yok.Tükürdüğünü yalamak o kadar gücün zekanın önüne geçti bende.Adamları ile örgüt kurup kafalarına göre iş yapar önüne gelene çomak sokup kafa atar diye düşünür iken,devletin yancısı olmuş.Karaktersiz biraz.Her konuda ezerim.Geri gelmesini gereksiz bulsam da sabo yener.

8 yılı küçümsüyon mu sen :( Şu novalardan, sabo dan falan birine 8 yıl ver bakalım ne kadar güçleniyor :/

Ben Lucci de hayal kırıklığına uğradım. Cp0 dan beklentim vardı demek ki o kadar da olmamalıymış Lucci, Luffy kadar olsa bile o pozisyon için zayıf kalırdı. Ayrıca herif tükürdüğünü yalamış yahu ama neyse bu başka konu.
Dragon Cp0 güçlendi derken senin böyle demen.:S Dragon'u mu küçümsüyorsun anlamadım ki?

Cp-0 birimlerden oluşan bir örgüt olabilir. Ve Lucci'nin baş komutanlığı bir birimi içinde olabilir.

Çünkü CP-0 yeni bir oluşum değil gibi. Robin bu elemanlar nerdeyse orda olay vardır diyerek mazilerinden birşeyler biliyormuş havası verdi.

Ve Dragon da eskiye nazaran Cp0 daha da güçlendi diyor.

Bence Lucci kendi ekibinin lideri olarak katılmış artı güç kazandırmış olabilir.

Eee bunun neresi çelişiyor? Lucci diğer devrim üyeleri için ciddi sorun teşkil edebilir ama Sabo için değil.
Sabo için demedim Cp0 için dedim.

Cp0 dan beklentim vardı demek ki o kadar da olmamalıymış Lucci, Luffy kadar olsa bile o pozisyon için zayıf kalırdı.
Buna istinaden.

Konuya dönersek Sabo alabilir ama alamayabilir de. Lucci hepsinin lideri mi, bir bölümünün mü, ona göre iş değişir.

Sabo için demedim Cp0 için dedim.

Cp0 dan beklentim vardı demek ki o kadar da olmamalıymış Lucci, Luffy kadar olsa bile o pozisyon için zayıf kalırdı.
Buna istinaden.

Konuya dönersek Sabo alabilir ama alamayabilir de. Lucci hepsinin lideri mi, bir bölümünün mü, ona göre iş değişir.
E tamam Cp0 dan beklentim vardı, Luccinin lider olabileceği kadar zayıf bir örgütmüş. (Ben çok daha fazlasını bekliyordum) Luccinin katılışıyla bile güç kazandı olarak lanse edilmesi örgütün aslında boş olduğunu gösteriyor. Gerçi bunlar zaten istihbarat örgütüydüler sanırım. Belki de Lucci fikir adamıdır :)

Cp0Lucci

Bence cp0 yeni kurulan bir örgüt. Dragon cp0 çok güçlendi demiyor orda " cp " örgütü çok güçlendi diyor. Genel cp den bahsediyor. Dragon gayet ciddiye alıyor bu oluşumu. Ayrıca gorosei den birisi koskoca filo amiraline " siz sadece hükümetin görünen yüzüsünüz senin itibarın yok denecek kadar az " diyordu. Lucci de bu cp oluşumunun lideri şuan kesinlikle küçümsenecek biri değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık