Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Sabo, Dragon'un sağ koluymuş görüntüsü ve ağırlığını vermiyor bana. Yonkou sağ kollarına bakıyorsun... Shiryuu, Beckmann, Katakuri. Bir de Sabo'ya bakıyorsun. Cık, olmuyor.
O yanındaki 2 ondan verilmiş zaten. 1.adam başka devrimcilerin, Dragon'un sağkolu 1 milyardan aşağısı götürmez gibi. Lucci'nin 2 yıl sonra 600 milyon ödüllü bir adamla denk kapışabilmesi olağanüstü birşeymiş gibi gelmiyor bana açıkçası gayette kapışabilirmiş.

Gafletle Sabo'ya abandık ama Oda ters köşe yaptı. Hemen oyumu değişiyorum çünkü ödüle göre karakterlere güç biçiyorum.

@everyone bi kararınızı gözden geçirin bence.

O yanındaki 2 ondan verilmiş zaten. 1.adam başka devrimcilerin, Dragon'un sağkolu 1 milyardan aşağısı götürmez gibi. Lucci'nin 2 yıl sonra 600 milyon ödüllü bir adamla denk kapışabilmesi olağanüstü birşeymiş gibi gelmiyor bana açıkçası gayette kapışabilirmiş.
Sabo'nun ödülünü an itibariyle öğrenmiş oldum. Balonun hakkını vermiş mangaka tebrik ettim :alkis::respect:

Yazdıklarımı geri alıyorum öyleyse. Tahminimde yanıldığım için de çok mutluyum. Bu ödülle birlikte Dragon'un sağ kolunun ya da en güçlü adamının Sabo olmadığı anlaşılmış oldu bence de.

Not: Anketin sıfırlanmasını talep ediyorum.

Ayarla da sıfırlansın. Sabo'nun tekrar ezerek kazandığını görmek güzel olurdu. :/

Lucci önce gitsin onca icraatı olan 500 milyonluk Luffy'yi yensin de sonra Sabo'ya bakarız.
Anket sıfırlanmasını sevmiyorum hele de oy değiştirme varken ama bu konuya istisna yapılabilir. Sabo kazansın önemli değil. Lufy yakında ödül olarak geçer onu. Sarının abilik misyonu yok demiş Oda, daha güç vermeye gerek yok.

Anket sıfırlanmasını sevmiyorum hele de oy değiştirme varken ama bu konuya istisna yapılabilir. Sabo kazansın önemli değil. Lufy yakında ödül olarak geçer onu. Sarının abilik misyonu yok demiş Oda, daha güç vermeye gerek yok.
Her şeyi çakma zaten. Abiliği bile çakma olurdu.

Anketi ayarla ya @Millennium Wizard ?

Böyle şişirilmiş bir sonuç Lucci'nin hak ettiği bir sonuç değil. En azından hakkıyla kaybetsin :artiz:

Luffy ile Law ortak olarak görüldüğünden Luffy 500 milyon ödül aldı eğer orada Law yerine yoldan geçen biri yardım etseydi Luffy'nin ödülü 700 milyon filan olurdu.
Lucci ise zaten 2 sene önce Luffy ile denkti hatta bana kalırsa yenmesinde Luffy'nin lastik olmasının etkisi çok yüksek. 2 yıl sonrada aralarında çok fark yoktur.

Sabo ise o kadar Dragon'un sağ kolu,Mera Mera yemiş anca 602 Milyon ödülü var.

Lucci hafife alınmamalı boşuna Oda filmde bu ikiliyi dövüşürken gösterilmesine ses çıkarmadı :cool:
Oy değiştirip Lucci yener diyorum...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık