Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Bekliyorum demen açıklama istiyorum demek oluyor. Bana göre sadece ödül ile güç ölçemezsin.
Mangakanın kendi manga bölümleri var.100 milyonluk adam vs diye.Bellamy dövüşünde bile Bellamy ödülden ezik sanıyor bizimkileri ama sonra uyarıyorlar adamı Luffy ve Zoro senden fazla diye.Ve hepsi kaçıyor çevrede bulunanlar.Bellamy'i harcayacaklarını anlıyorlar.Mangaka bunları boşa mı koymuş güç göstergesi diye mangasında işliyor.

Tabii kişisel yorumlar farklı ama mangakanın düşüncesi dediğim gibi böyle.

Sabo meyveyi yemeden önce Tamago'dan 1 tık falan güçlü, meyveyle beraber dahada güç kazandığı için eski Ace'ten yarım tık güçlü olmuş işte olay bu.

Meyveyi yemeden önceki hali ya da 2 yıl önceki hali diyeyim 450-500 milyon falandır.

Mangakanın kendi manga bölümleri var.100 milyonluk adam vs diye.Bellamy dövüşünde bile Bellamy ödülden ezik sanıyor bizimkileri ama sonra uyarıyorlar adamı Luffy ve Zoro senden fazla diye.Ve hepsi kaçıyor çevrede bulunanlar.Bellamy'i harcayacaklarını anlıyorlar.Mangaka bunları boşa mı koymuş güç göstergesi diye mangasında işliyor.

Tabii kişisel yorumlar farklı ama mangakanın düşüncesi dediğim gibi böyle.
2 yıl önce öyleydi ama iki yıl sonra ödülün pek bir anlamı kalmadı benim için. Ödüller için çok farklı kıstaslar var. Mesela Weevil, Jack gibileri çok fazla yıkıcı kişiler. Bunlar etkiliyor ödülü. Teach mesela çok güçlüydü ama çok fazla göze batmadığı için 0 ödülü vardı. Ödül avcıları da olmadığı için ödüller boş geliyor bana göre.
Bir de bir dahaki sefere dikkatli okumanı tavsiye ederim.

Devrimcilerin 2. Adamıyla kıyaslanmamalı bence.Devrimcilerin bu kadar güçsüzse zaten kapat onepiece.Sabo bırak lucci'yi 2 Lucci gelse yine alır.Yakar geçer.Meyvesizde alır.Lucci spandam'la ilgilenmeye devam etsin.

Sabo, Dragon'un sağ koluymuş görüntüsü ve ağırlığını vermiyor bana. Yonkou sağ kollarına bakıyorsun... Shiryuu, Beckmann, Katakuri. Bir de Sabo'ya bakıyorsun. Cık, olmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık