Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Bu joyboy lafı oden’in günlüğünden çıktı. Momo ve yamato çıkarmıştır söylentiyi. Yamato gidip babasına bile söylemiş zaten joyboy gelip seni dövecek diye. Halka da yaymıştır.

Halk luffy’i ryuuma gibi bi efsane olarak görüyor şuan. Ordan seviye ölçmeye gerek yok bence. Ölçmeye kalksak şuanki luffy’nin gücünde olduğu anlamı çıkar.

Joy Noy efsanesi sınırlar ıaçsalar da istila etsek ohh. He bu ne kadar gücüne gittiğini gösteriyor olayın.:D Sen şimdi ciddi Joy Boy efsanesini öyle mi görüyon ona göre ciddiye alıp yazacağım.:D

Filo Amiral'inin Ryuma'dan sebep hareketını durduruyor muhabetti de belirsiz. Ryuma'dan çok Oden ile alakalı bu. Hadi Filo Amiral'i örneğini sırf Ryuma'nın işine yarayacak diye verdin o zaman neden elini kolunu sallayarak gelen BM'yi, Kaido'yu felan örnek vermiyorsun? Bunlar çekinmiş mi? Peki o Kaido'nun Joy Boy'a bakışı nasıldı? Dünya Hükümet'inin Kaido'nun işine balta vurmak pahasına kaçındığı çok daha beter bir senaryo olduğunu kendileri söylemediler mi?

Bence sen de biliyon çıkacak anlamı da işte kıvırmak zorunda kaldın ohhh.
Kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Cümlemin sonuna "ohh" ünlemi koydum diye gücüme gittiği anlamı mı çıkardın? Cidden :alkis: ? Banane la. Ryuma olsa ne olur, Joy Boy olsa ne olur?

Bence "ohh" ünlemi senin gücüne gitmiş ki iki kere ısrarla kullanmışsın. Özür dilerim, bir ünleme bu kadar takılacağını bilseydim kullanmazdım. Benim hatam:üzgünüm:.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık