Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
KK demiştim bilinen en güçlü karakter Joyboy veya Im'dir diye ama Wanolulara göre Joyboy seviyesiymiş.
İkisi de bir Luffy seviyesi değil. Luffy yapar başkaları ün kazanır. Hayat da böyle işte. Gerçek krallar perde arkasındadır. IM sama'dan başka rakibi yok Luffy'nin.:D

Yahu adam ejderha kesti.Wanonun Oden dahil samuraylarına shogunlarına bakıyoruz seviye ortada.Ryumanın Ejderha kesmesinden yola çıkarak yok yonkou yok en güçlü denmesi bana saçma geliyor.Görünen köy kılavuz istemez Wano’dakilerin sahip oldukları seviye ortada öyle bir karakter yok.

Bana soru soruyorsun, ben de zaten Ryuma'yı amiral seviyesi olarak gördüğümü söylemişim. Buna paralel olarak da Luffy de benzer seviyelerde demek oluyor bu. Roger'ın seviyesi de amiral ve yonkou üstü olduğuna göre cevap ortaya çıkmış oluyor.

Ama dediğim gibi bu benim cevabım. Gelelim size. Sorduğun soruya senin ne cevap vereceğin önemli. Eğer Luffy Ryuma seviyesi diyorsan ve Ryuma'yı KK üstü seviyede görüyorsan cevap belli değil mi? Ha eğer güncel Luffy seviyelerde değildir diyorsan o zaman Ryuma olayı da yalan oluyor sizin.
Ryuma'yı KK üstü görmüyorum Ryuma KK seviyesidir.Luffy o ligdedir ama Prime Ryuma ile şu anki Luffy arasında da fark vardır.Mesela Ryuma'yı Roger'a karşı denk görürüm ama Luffy şu haliyle bir tık aşağıdadır.
Seride adam akıllı bi güç dengesi yok ki adam g4ü devamlı kullanamıyorken g5 açıyor.Son arc bu gücü tam potansiyel kullanıp KK seviyesine çıkacak ve seri bitecek işte.

Misliyle mukabele yapsanıza arkadaşlar. Aşırı ciddi cevap vererek neden kendinizi sinir harbine sokuyorsunuz anlamadım :bilmem: . Bahsi geçen mesaja verilecek tek cevap var.
O yana da bu yana da salla.
Evir çevir kıvır çevir salla.
Salla salla salla salla titret.
...
Yalnız o diyalogtan çıkacak olan iki önemli sonuç var. Ryuma tüm dünyaya karşı savunduğu için büyük bir kahraman ve Tanrı olarak görüldü. Ryuma'nın gücü övenler bu yüzden bu tüm dünyaya, korsanlara ve kutsal ejderler lafını çok kullanıyordular. Dolaylı olarak tüm dünyaya çekiliyordu olay.

Şimdi aynı halk Kaido'yu yenen adam için de Ryuma'nın efsanesine rakip ve denk bir kahramanın adından bahsediyorlar. Bu yaptıklarını aynı değere ve kefeye koyuyor. Luffy şu andan Ryuuma kadar etkili bir kahraman figürü oldu. İlerde ise yapacağı ile çok daha büyük bir efsane olacak. Bu bence bir şeyler anlatmalı.:D

Reis en senin yaptığın çıkarımın yanlış olduğunu açıkladım zaten sana. İnatla buna cevap vermek yerine, benim yaptığım çıkarımdan bahsediyorsun. Ben sana çıkarım yapma demiyorum, yine yap. Direkt çürüttüm işte çıkarımını. Etkisiz yani. Etkilemedi. Ryuma'ya zarar veren bir şey yok ortada. Ryuma aynı Ryuma, çıkarımlarım aynen devam ediyor. Anlaman için daha kaç kere yazmam lazım?

Ben tek atamama ihtimali yok demiyorum. Sen aynı seviyede görüyorsan, tek atma ihtimalini de kabul etmiş oluyorsun; diyorum. Ryuma da tek atar. Bak, aksini ispatlayamazsın.

Benim çıkarımlarımla ilgili bugüne kadar birçok şey ters gitti, aksi çıktı. Hiçbirinde de bir şeyi değiştirmedim. Sen kendi kendine gelin güvey olduğun için seninle uğraşıyorum. Bunu hala anlamamakta ısrar edeceksen, daha fazla cevap vermeyeceğim.

Attığım oyla ilgili yorum yapan sendin.

Ryuma, Luffy seviyesi. Aynen.
Aynen hiç yazmayalım ya. Zaten orda Luffy demiyor ki. Tartışma başlamadan bitti zaten. Hadi sağlıcakla.

Ryuma'yı KK üstü görmüyorum Ryuma KK seviyesidir.Luffy o ligdedir ama Prime Ryuma ile şu anki Luffy arasında da fark vardır.Mesela Ryuma'yı Roger'a karşı denk görürüm ama Luffy şu haliyle bir tık aşağıdadır.
Seride adam akıllı bi güç dengesi yok ki adam g4ü devamlı kullanamıyorken g5 açıyor.Son arc bu gücü tam potansiyel kullanıp KK seviyesine çıkacak ve seri bitecek işte.
Böyle görüyorsan sıkıntı yok zaten.

Yalnız o diyalogtan çıkacak olan iki önemli sonuç var. Ryuma tüm dünyaya karşı savunduğu için büyük bir kahraman ve Tanrı olarak görüldü. Ryuma'nın gücü övenler bu yüzden bu tüm dünyaya, korsanlara ve kutsal ejderler lafını çok kullanıyordular. Dolaylı olarak tüm dünyaya çekiliyordu olay.

Şimdi aynı halk Kaido'yu yenen adam için de Ryuma'nın efsanesine rakip ve denk bir kahramanın adından bahsediyorlar. Bu yaptıklarını aynı değere ve kefeye koyuyor. Luffy şu andan Ryuuma kadar etkili bir kahraman figürü oldu. İlerde ise yapacağı ile çok daha büyük bir efsane olacak. Bu bence bir şeyler anlatmalı.:D
Ama olur mu, illaki noktası virgülüne kadar yazması lazım.D:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık