Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Kral Ryuma adı olana fazla birşey demeye gerek yok, korsan kral değil dünyanın kralı değil direk kral. Herşeyin kralı. Daha güçlüsü yoktur .

Ryuma'yi gidip Roger ve WB'nin önüne yazıyorlar ya. İşte orada bir gülme geliyor... :hhh:
Kendi kılıcını karartabilmiş bildiğimiz tek karakter. Mihawkın kılıcı da kara ama kim kararttı bilmiyoruz. Diyelim ki mihawk kararttı. Bu seviyede kılıç ustalığında ilerlemiş 2 karakterden birisi ryuma. Wanoda daha güçlüsü daha çıkmadı. Oden bile yonkou ayarıydı. Ryuma saniyeler içinde rakiplerini yeniyormuş.

Kendi kılıcını karartabilmiş bildiğimiz tek karakter. Mihawkın kılıcı da kara ama kim kararttı bilmiyoruz. Diyelim ki mihawk kararttı. Bu seviyede kılıç ustalığında ilerlemiş 2 karakterden birisi ryuma. Wanoda daha güçlüsü daha çıkmadı. Oden bile yonkou ayarıydı. Ryuma saniyeler içinde rakiplerini yeniyormuş.
Adamın ''kararttı'' dediğiniz kılıç en iyi 12'liklerde bile değil farkında mısınız?
Oden'in neresi Yonkou ayarı? Şuan ki kadar güçlü olmayan Kaido'ya yenilmedi mi bu adam?
Ryuma'nın saniyeler içinde yendiği rakipleri ''Wanted'' mangasında gördüm ben. Yendiği başka rakipler varsa ne seviyedeymiş, ne deniliyormuş bu adamlara bilmiyoruz.
''Ülkeyi korumuş'' deniliyor. 2 Yonkou'nun, en kötü neslin olduğu yere Hükümet'in gönderdiği birim CP-0 onlarda Drake karşısında yaralanıyor. Şimdi bu zamanda bile böyle bir durum varsa kim bilir geçmişte nasıl bir durum vardı. Biz şuan serinin en zirve olduğu dönemler ve sonrasını görüyoruz şuan seri icabı bunun farkına varın.

Adamın ''kararttı'' dediğiniz kılıç en iyi 12'liklerde bile değil farkında mısınız?
Oden'in neresi Yonkou ayarı? Şuan ki kadar güçlü olmayan Kaido'ya yenilmedi mi bu adam?
Ryuma'nın saniyeler içinde yendiği rakipleri ''Wanted'' mangasında gördüm ben. Yendiği başka rakipler varsa ne seviyedeymiş, ne deniliyormuş bu adamlara bilmiyoruz.
''Ülkeyi korumuş'' deniliyor. 2 Yonkou'nun, en kötü neslin olduğu yere Hükümet'in gönderdiği birim CP-0 onlarda Drake karşısında yaralanıyor. Şimdi bu zamanda bile böyle bir durum varsa kim bilir geçmişte nasıl bir durum vardı. Biz şuan serinin en zirve olduğu dönemler ve sonrasını görüyoruz şuan seri icabı bunun farkına varın.
Mangada şuanki kadar güçlü olmayan kaidoya tek atıyor oden, hani o panelde benim gördüğüm odenin tek saldırıyla yenmiş olduğu 😂 animede çok farklı o sahne

Ayrıca dünya hükümetinin hala daha wanoyu güçlü görüp amiral bile göndermemesinin asıl sebebi muhtemelen ryuma . Adam kendi zamanında wanoya gelen herkesi teklemiş .

O Kaido'nun güçlü olarak gördüğü kabul ettiği başlı kişilerdir. Xebec içinde Garp'a yenildi diyorlar ama o yok misal ona ne diyorsun?

Bak korumuş olabilir, fakat bu adam tek değil bunu yapıyorken. Ülkece korunur bir yer bugün gördündüğü gibi, bununla beraber Hükümet için ''Şu seviyede adam göndermiş'' denilse deriz ki ''Bu adam Wano da en güçlü kişi olarak bununla karşılaşmıştır'' fakat bugün hükümet CP gönderiyor buraya, eğer bunlar gibi Drake'in kan aldığı, oyaladığı adam göndermişlerse tabi ki korumuştur bunlara karşı ülkeyi. O ülkeye kim gelmiş önemli olan şey bu, dediğim gibi WB bunu 1 sözüyle yapıyor misal kendisinin gitmesine bile gerek yok cesaret edemiyorlar.

Diğer bir mevzu ise kılıç karartma mevzusu, bunun net olarak olayı bile belli değil tam anlamıyla. Oden'in de kılıcının her an kararabileceği ima edildi. Fakat Oden dediğin kişi 39 yaşında ölmüş. Ryuma dediğin kişi ise 47 yaşında. Arada 8 yıl var yani böyle bir imada bulunulmuşken Oden'in biraz daha yaşasa kılıcı karartabileceğini söylesek bu yanlış olmaz. He karartmamıştır dersin o ayrı tartışılır sonuçta söylenmemiş bir şey. Fakat böyle bir ihtimal de var, ben Croc için sağlam bağlam kurarım bunlar için de yazdıklarım ortada. Oden dediğimiz kişinin zirve Roger karşısında ki durumunu hatırlıyor musun?

Şu noktada sen şimdi Kaido öyle görüyor diye zirveye yerleştirdin bu karakteri. Güçsüz demiyoruz zaten, ama zire olmak başka bir şey.

Oden'in şu tepkisini de unutmamak lazım.
Oden sonradan güçlendi ama bunu Wano'da kendi diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık