Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Özellikle kılıçseverlerin bu konudaki fikrini merak ediyorum? Kılıç ustaları arasında bir sıralama yapsanız nasıl olur? Ryuma, Roger, Ray, Mihawk, Xebec(muhtemelen) ve Im(muhtemelen), 5 ihtiyardan samuray dayı, Shanks. En azından beklentiniz ne yönde?
@Siyah Ateş
@Densetsu no Samurai
@Mr.Bushido
@Roronoa Zoro
@RedTeroR
@Mike
Güncel seviyelerinden mı bahsediyorsun yoksa seri sonu ve tüm zamanlarda ne olurdu diye mi soruyorsun ?

Abi seviyesi bilinmeyen bir karakteri yazıyoruz.
Sen seviyesi net bir şekilde belli olan bir karakteri, Amiraller ve sağ kollar ile kıyaslıyorsun.
Evet, çünkü benim dediğim karakter için beklenti, söylenen ortada.
Bu karakter için söylenen ne var? Ülkeyi korumuş, eski dönem ile alakalı elimizde en küçük bir veri bile yok sen ne sayıklıyorsun?
Kim var? ''Bu adam şu seviyede insanlar ile karşılaşmış'' denildi de biz mi kabul etmedik? Adamın kendi serisi Wanted da bile yendiği tek kişi bir sahtekar olarak görünen biriydi...

Adam kılıç tanrısı... ve bilinen bir yenilgisi yok... hatta Joy Boy gibi bir efsane ve hatta belki onunla takılmış bir karakter. Yani serinin zirve isimlerinden. En azından bir namı var yani. Ama Senin Luffy den şamar yemiş Croco için yazdıkların çok ama çok daha komik reyiz... :d
Hahahah. Kılıç tanrısı dediğin adamın kullandığı kılıç şuan en iyi kılıçların arasında bile değil...
''Bilinen bir yenilgisi yok'' diyorsun? Kimlerle karşılaşmış, hangi seviyede rakiplerle karşılaşmış elimizde en küçük bir veri bile yok. Yukarıda da yazdım adamın kendi serisi Wanted da yendiği tek kişi var o da sahtekar. ''Serinin zirve isimlerinden'' diyorsun böyle bir şey de geçmiyor. Kendiniz uydurup kendiniz sayıklıyorsunuz bir şeyler.
İşinize gelmeyince Crocodile'a laf atma girişimleri. :S
Benim yazdığım şeylerin çoğu mangaka söylemi ya da çizimi. ''Ryuma serinin zirvesi'' lafını neye göre söylüyorsun? ;)

Özellikle kılıçseverlerin bu konudaki fikrini merak ediyorum? Kılıç ustaları arasında bir sıralama yapsanız nasıl olur? Ryuma, Roger, Ray, Mihawk, Xebec(muhtemelen) ve Im(muhtemelen), 5 ihtiyardan samuray dayı, Shanks. En azından beklentiniz ne yönde?
@Siyah Ateş
@Densetsu no Samurai
@Mr.Bushido
@Roronoa Zoro
@RedTeroR
@Mike
Ben yeni neslin eskilerden güçlü olacağına inanıyorum. Roger'la birlikte Ray ve Oden One Piece'i buluyor. Ancak ibre 20 yıl sonrasını gösteriyor ve çok büyük savaş ya da savşlardan bahsediliyor. Denizleri yaracak kadar büyük... E bu büyük savaşı verecek yeni nesil savaşçılar, kılıç ustaları da eskilerden daha güçlü olacak.

Öncelikle sıralama konusunda tereddüt etmediğim karakterler için;

Mihawk Shanks > Oden Rayleigh

Belirsizliğin olduğu karakterlere gelelin;

Im > Roger Xebec > Kel Grosei

Im neden Zirvede? Seriinin final bossu olacağını düşünüyorum. Sadece bu bile yeterli muazzam güçlü olması için.

Edit: Ryuma'yı sıralamadan çıkarıyroum, bi türlü içime sinmiyor, onu koyacak bir yer bulamıyorum.

Son düzenleme:
Hahahah. Kılıç tanrısı dediğin adamın kullandığı kılıç şuan en iyi kılıçların arasında bile değil...
''Bilinen bir yenilgisi yok'' diyorsun? Kimlerle karşılaşmış, hangi seviyede rakiplerle karşılaşmış elimizde en küçük bir veri bile yok. Yukarıda da yazdım adamın kendi serisi Wanted da yendiği tek kişi var o da sahtekar. ''Serinin zirve isimlerinden'' diyorsun böyle bir şey de geçmiyor. Kendiniz uydurup kendiniz sayıklıyorsunuz bir şeyler.
Benim yazdığım şeylerin çoğu mangaka söylemi ya da çizimi. ''Ryuma serinin zirvesi'' lafını neye göre söylüyorsun? ;)
Sen hakisiz, gearsız Luffy'e yenilmiş Croco'ya komutan,sağ kol falan aldırıyorsun reis, Ryuma için mi veri gerekiyor? Oden bile serinin zirvelerinden olduğu yerde ondan daha güçlü anlatılan Ryuma ''nasıl serinin zirvelerinden'' olmuyor? ;)

Wano'yu korumuş diye Ryuma'yı en üste koyanlar. WB bunun için uğraşıp savaşmaya bile gerek duydumuyor, 1 sözü yetiyor.
Hemde 1 ada veya ülke değil onlarcası için geçerli bu durum. Bir de bunu ''Korsanlar çağı'' denilen zamanda yapıyor. Ryuma'nın olduğu dönemlerde ülkesine gelen kişilerin ne seviyede oldukları bile belli değil.
Sen hakisiz, gearsız Luffy'e yenilmiş Croco'ya komutan,sağ kol falan aldırıyorsun reis, Ryuma için mi veri gerekiyor? Oden bile serinin zirvelerinden olduğu yerde ondan daha güçlü anlatılan Ryuma ''nasıl serinin zirvelerinden'' olmuyor? ;)
Hakisiz gearsız dediğin adamdan sonra MF de adam kimlerle karşılaşıyor bir bak. İşinize geldiği gibi işinize gelen yerleri almayın mangadan.
Onun dışında Oden nasıl serinin zirvelerinden? Bu adam WB mi? Roger mı? Yoksa şuan ki Kaido mu? Onu geç Ryuma ondan güçlü olduğu bile kesin olmayan bir şey.
Ayrı devirde, ayrı zamanda diye o çok daha mı güçlü oluyor? Bununla beraber onun yaşadığı çağda savaştığı kişilerin ne kadar güçlü olduğuna dair tek bir veri bile yok elimizde.
Adamın yendiğini gördüğümüz tek kişi var o da sahtekarın biri.

Aynen reyiz... bizim dediğimiz hiçbir şey mangada yok ama senin hepsi var... Croco>Ryuma hatta... :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık