Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Kizaru orada geyik çeviriyor şaşırmıyor bile. Ciddiye almıyor Ben’i iki saniye sonra takmadan ateş etmeye devam ediyor.
Kendi kendinizi kandırıyorsunuz! Luffy en büyük tehlikeydi ellerinden kaçtı mı kaçmadı mı? Ben'i ciddiye almıyor diyorsun Marco'nun bile gücünü önlemek için plan kuran adam Kizaru. Yapmayın gözünüzü seveyim. Ben Beckman'ı görünce tırstı işte niye kabullenemiyorsunuz. Yonkou yancıları neredeyse amiral seviyeler. Ben Beckman belki de diğer Yonkou yancıları içinde amiral seviye olan tek korsandır. Kizaru Logia tipi meyve kullanıcısı normalde mermiler içinden geçmesi lazım ama Ben Beckman'ın nasıl bir haki gücü varsa tırsıyor. Luffy'ye ateş etmeye çalıştığında adam okyanusun dibini yarılamış Aokiji'nin arkasından saldırıyor. Saldırırken daha Ben Beckman'ın yanından ışınlanıp sıvışıyor. Bu adam Aokiji'den hızlı olması lazım ama önce Aokiji saldırıyor. Ben Beckman nasıl bir korku saldıysa içine:ehe: korkusundan izin isteyecek neredeyse :hhh: Shanks'ın bölümleri gelmeden ne kadar konuşursak konuşalım konu bitmeyecek. Kimin ne seviye olduğunu anlarız yakında.

Kendi kendinizi kandırıyorsunuz! Luffy en büyük tehlikeydi ellerinden kaçtı mı kaçmadı mı? Ben'i ciddiye almıyor diyorsun Marco'nun bile gücünü önlemek için plan kuran adam Kizaru. Yapmayın gözünüzü seveyim. Ben Beckman'ı görünce tırstı işte niye kabullenemiyorsunuz. Yonkou yancıları neredeyse amiral seviyeler. Ben Beckman belki de diğer Yonkou yancıları içinde amiral seviye olan tek korsandır. Kizaru Logia tipi meyve kullanıcısı normalde mermiler içinden geçmesi lazım ama Ben Beckman'ın nasıl bir haki gücü varsa tırsıyor. Luffy'ye ateş etmeye çalıştığında adam okyanusun dibini yarılamış Aokiji'nin arkasından saldırıyor. Saldırırken daha Ben Beckman'ın yanından ışınlanıp sıvışıyor. Bu adam Aokiji'den hızlı olması lazım ama önce Aokiji saldırıyor. Ben Beckman nasıl bir korku saldıysa içine:ehe: korkusundan izin isteyecek neredeyse :hhh: Shanks'ın bölümleri gelmeden ne kadar konuşursak konuşalım konu bitmeyecek. Kimin ne seviye olduğunu anlarız yakında.
Tabi haklisin Shanks tayfasi gelince Aokiji saldiriya gecti ve amiraller korktu. Bu Shanks tayfasi ne yapmis be. Valla Shanks Amiralleri titretmiştir. Akainu'da geri cekildi iste Shanks'e kellesini vermemek icin. Kizaru bence kafaya mermi yeme korkusu yuzunden boyle yapti.

Üye silindi 1004

Kizaru'nun karakteri ortada. Her şeye cıvık ve şaşırmış gibi tepki veriyor. Marco'ya karşı bile öyle davrandı.

MuzluYulafEzmesi

Biraz daha bahsedilse,Ryumadan,Oden den,Mihawktan anlayacaz seviyeleride....
Oda ve güç dengelerini anlamamızı sağlayacak bilgiler vermek :( Sanji'yi Yonkou yapar bunu gene yapmaz o kadar imkansız . Keşke yapsa da anlasak artık adam ciddi ciddi takipçilerin bu karmaşa içerisinde olmasından zevk alıyor bence :ehe:

Bu adam yüzyıllardır efsane olarak anılan, dünya hükumetine ve ona bağlı güçlere korku salıp Wano'ya girememelerine sebep olmuş, seride örneğini sadece 2 kişide gördüğümüz haki kullanımına sahip biri. Oden'in en az amiral gücünde olduğu düşünülürse Ryuma'nın zirve Wb seviyesinde ayarsız bir gücü olması lazım.

Son düzenleme:
Bu adam yüzyıllardır efsane olarak anılan, dünya hükumetine ve ona bağlı güçlere korku salıp Wano'ya girememelerine sebep olmuş, seride örneğini sadece 2 kişide gördüğümüz biri. Oden'in en az amiral gücünde olduğu düşünülürse Ryuma'nın zirve Wb seviyesinde ayarsız bir gücü olması lazım.
Öyle deme kanka. Kılıç ustası olması ve Zoro bağlantısı adama otomatik güç azalması yaşatıyor biliyorsun. :ehe: :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık