Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Kendi gemisinin sancağında değil miydi? Ben öyle hatırlıyorum.
Yok be kardeşim kendi sancağında değil. Shanks ve Ben Beckman daha gemileri limana yanaşmadan önce Marinford'a ayak basmışlar. Acaba bir meyve kullanıcısı mı var tayfalarında. Işınlayabilme yeteneği olan biri. Çünkü ikisi de bir anda olayın içine giriyorlar kimsenin fark etmemesi çok enteresan geldi bana.

Üye silindi 1004

Zaten sancaktaydı derken? Söylediğim mevzuyu anlatamadım galiba. Shanks ve Ben Beckman daha gemileri Marinford Limanına yanaşmadan önce biri Denizci gemisinin sancağına hem de Kizaru'nun arkasına geçebilmiş. Shanks o kadar denizci ve korsanın arasından nasıl Akainu'nun saldırısını durdurmaya gelene kadar kimse fark edemiyor. Hız mı yoksa meyve gücüyle bunları oraya ışınlayan biri mi var tayfasında. Kizaru o an yan dönmüş Akainu'nun Coby'yi pişirmesini izlerken Shanks geliyor ve o anda Law kaçmak için fırsatı kullanıyor. Kizaru kafasını Law'a çevirir çevirmez saldırı yapacak o anda Ben Beckman Sancakta elinde sigarasıyla okeye dördüncü bekler gibi rahat ve kendinden emin bir biçimde " bir şey yapayım deme Kizaru" diye sesleniyor. Kizaru'nun suratındaki ifadedeki şaşkınlık Ben Beckmanı görmesinden mi? Yoksa onun Shunshin gibi bir hızla arkasına geçmesinden mi?
Kizaru orada geyik çeviriyor şaşırmıyor bile. Ciddiye almıyor Ben’i iki saniye sonra takmadan ateş etmeye devam ediyor.

MuzluYulafEzmesi

Şunun seviyesi bunun seviyesi diye çıkan tüm tartışmaları görüyorum da bu Oda niye bu kadar gizem kasıyor arkadaş elinde patlayacak sonunda . Bu kadar tartışma çıkartabilecek başka bir soru yoktur herhalde o kadar hiçbir şey söylemiyor ki adam . Neyse bence Ryuma En güçlü karakterdir . KK seviyesi ne onu bile bilmiyoruz adam akıllı bak yine sinir oldum Oda .

Ryuma yaşasa Odin beni eğit diye önünde diz çökerdi. En az yonkou kuvvetle muhtemelen KK seviyesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık