Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ryuma - Wano - Joy Boy - One Piece Bağlantıları

Zevkle okudum. Yalnız ben Joy Boy ile belki değil direk bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Roger'ın sözlerinden onu çıkardım. One Piece Roger'dan önce de varmış belli ki.

Yapboz parçalarını birleştirdikçe, en nihayetinde tek parçaya(one piece) ulaşacağız :D Teori tutarlı. Yalnız eksikler var, ekleme yapılmalı, daha bir çok ayrıntı var gözümüzden kaçan. Şöyle bir bakacak olursak; Antik Silah, Altınlar, Sırlar vs. bütün her şey One Piece de toplanıyor olabilir. Yani her şeyi aslında WG de biliyor olabilir, bu bildikleri şeyleri gizliyorlar çünkü öğrenilirse başları belaya girecek. Zira şöyle bir düşünecek olursak, Antik Silahlar, Şeytan Meyveleri ve bir dünya teknolojik ıvır zıvır her şey One Piece'de ise, o halde yok olmamak adına buna ulaşılmasına engel olmak istiyor olabilirler. En büyük kozları Im, zira Im bu ulaşabilecek kişileri bir şekilde biliyor. Bütün Antik Silahları vs. birleştirip WG ile kapışıcak bizim elemanlar, hadi hayırlısı :D

Ryuma altınları götürürsek savaş durur demiştir. Ve altınları joy ile götürmüştür. Wanolular ona güvenip tamam demiştir. Bu vesileyle de Ryuma dünyayı gezmiş ve kral olarak anılmıştır.

Yapboz parçalarını birleştirdikçe, en nihayetinde tek parçaya(one piece) ulaşacağız :D Teori tutarlı. Yalnız eksikler var, ekleme yapılmalı, daha bir çok ayrıntı var gözümüzden kaçan. Şöyle bir bakacak olursak; Antik Silah, Altınlar, Sırlar vs. bütün her şey One Piece de toplanıyor olabilir. Yani her şeyi aslında WG de biliyor olabilir, bu bildikleri şeyleri gizliyorlar çünkü öğrenilirse başları belaya girecek. Zira şöyle bir düşünecek olursak, Antik Silahlar, Şeytan Meyveleri ve bir dünya teknolojik ıvır zıvır her şey One Piece'de ise, o halde yok olmamak adına buna ulaşılmasına engel olmak istiyor olabilirler. En büyük kozları Im, zira Im bu ulaşabilecek kişileri bir şekilde biliyor. Bütün Antik Silahları vs. birleştirip WG ile kapışıcak bizim elemanlar, hadi hayırlısı :D
Yorum için sağ ol.
Eksikler tabii ki var. Belki de hiçbirisi tutmayacak. Eksikleri tamamen doldurmak çok zor. Çünkü bilgimiz kısıtlı. Ayrıca onun için seriyi şöyle baştan okumak lazım. O çok ayrı bir şey olurdu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık