Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ryuma - Wano - Joy Boy - One Piece Bağlantıları

Vivi'nin antik silah olma durumu da var. Herkes savaşırken bir anda herkesin duyabileceği şekilde bağırıp insanların bi anlığına durmasını sağlamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Oradaki hengamede Vivi'yi duymaları şaşırtıcı. Antik silahın gücüne buradan ipucu alınabilir.
Zaten Vivi'nin ışıklar listesinde olması da enteresan. Ne alaka yani? Muhtemelen silah çıkacak.

Şeytan meyveleri bile bağlanabilir aslında. Sonuçta Toki 800 yıl önceden geliyor ve meyvesi var? Yani ne amaçla var olmuş ki bu meyveler? Zunisha'nın cezasının sebebi ne? Çok fazla şey var aslında.

Eline sağlık. Verileri bu değerlendirme ile okuma Ryuma'nın tahmin edilenden çok daha eski zamanlarda yaşadığını düşündürttü bana.

Bir de aklıma şu konuşma geldi.

Herkesin hedefindeki Altın Şehir "El Dorado" Wano ile ilgili derlediklerine çok benziyor öyle değil mi?
Sanırım bu iki şehir çok farklı yerlerde olsalar bile aralarında bir bağlantı çıkacak. Daha fazla altın şehir görebiliriz/duyabiliriz ve bunların hepsi birleşip -tek parça- halinde ilişkilendirilebilir.

Okie, orjin konumlandırılmalarından bahsediyormuşsun ben yanlış anladım.

Teori güzel, kaynaklı, altyapılı, tutarlı, beğendim. Ellerine sağlık.

Tutmaz bence. Joyboy'un altınlar için kılını kıpırdatacağını düşünmüyorum. Komik bişey de değil zaten bu.

Bence Joyboy Laugh Tale'e 1 tane taht koydu, Great Kingdom'ın kralının tahtı misali, üstünde de 1 tane hasır şapka var.
Teşekkür ederim. Oda bir röportajda şöyle demiş:
Oda: Evet, nasıl biteceğine karar verdim. Şimdi size söylemeli miyim?"
Sakura: Şey, bilmek isterim ama muhtemelen bilmemeliyim. Ama One Piece "kalbinizde büyür, gelişir" gibi bir şey değil, değil mi?
Oda: Hahaha, hayır, hayır. Öyle Oz Büyücüsü'nde ki gibi bir şeyle paçayı kurtarmak istemiyorum. Bu kadar macera gittikten sonra onlara böyle bir ödül vermek adil olmaz. Omedetou (2014)
Yani sadece basit bir şaka gibi bir şey değildir.
Eline sağlık. Verileri bu değerlendirme ile okuma Ryuma'nın tahmin edilenden çok daha eski zamanlarda yaşadığını düşündürttü bana.

Birde aklıma şu konuşma geldi.

Herkesin hedefindeki Altın Şehir "El Dorado" Wano ile ilgili derlediklerine çok benziyor öyle değil mi?
Sanırım bu iki şehir çok farklı yerlerde olsalar bile aralarında bir bağlantı çıkacak. Daha fazla altın şehir görebiliriz/duyabiliriz ve bunların hepsi birleşip -tek parça- halinde ilişkilendirilebilir.
Teşekkür ederim.
Enteresan. Birebir aynı tabir kullanılmış ama çok farklı yerdeler gerçekten.

Sadece şu an nerede olduğunu ya da ilk nereye konduğunu bilmiyoruz. Başka bir sıkıntı yok.
Balıkadam adasındaymış. WB zarar gelmesin diye korumaya almıştır onu. Roger'ın beklediği kişi için. Balıkadam adasını bölgesi yaptığı zaman.
Kendi memleketine koymuş olabilir. O yüzden Marco nöbetçi gibi sürekli oradadır. Sadece hatırasını korumak için değil.

Mesele Big Mom'un diğerini nereden bulduğu. Bu taşların ana lokasyonları final için kilit noktalar.
Mom Elbaf'tan aldı derdim. Nişan falan sırasında. Zaten biliyor adayı.

4 yol kitabesi 4 en zorlu yer. Teorini de tamamlar.

Balıkadam adasındaymış. WB zarar gelmesin diye korumaya almıştır onu. Roger'ın beklediği kişi için. Balıkadam adasını bölgesi yaptığı zaman.
Kendi memleketine koymuş olabilir. O yüzden Marco nöbetçi gibi sürekli oradadır. Sadece hatırasını korumak için değil.

Mesele Big Mom'un diğerini nereden bulduğu. Bu taşların ana lokasyonları final için kilit noktalar.
Mom Elbaf'tan aldı derdim. Nişan falan sırasında. Zaten biliyor adayı.

4 yol kitabesi 4 en zorlu yer. Teorini de tamamlar.
Eğer kayıp olan Balıkadam Adası'nda olansa, dediğin gibidir muhtemelen. WB'nin adasında olduğunu sanmıyorum ama. Gerçi Marco bir mesaj iletmekten falan bahsediyordu. Belki de bununla ilgilidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık