Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
kadınsa luffy'nin annesi de çıkabilir. Bence meyvesi tahta yada orman meyvesi çıkacak. Böyle pika gibi devasa ormana dönüşüp yıkıcı güç oluşturabilir. Naruto'da da en güçlü element tahtaydı bu Japonlar tahtaya, ağaca önem veriyor.

cuno

oda'nın dediğine göre süper düper bi karakter bizi bekliyor. karakterin ağırlık ve karizma olarak fujitora paşamızdan aşağı kalır yanı kesinlikle olmayacaktır. gömleğinin renginin yeşil olmasından başka bir tahmin yapmak epey iddialı olacaktır. neticede mor kaplan dediği issho kütleçekim meyveli, baston kılıçlı kör bir samuray çıktı. eski 3 amiraldeki gibi 3 logia, biri buz biri ışık biri magma benzeri bir kalıp kullanmayacağını düşünüyorum. benzer tek yanları muazzam güçleri olacak. o sebeple no comment dostlar, merakla beklemekteyim.

İlk dizilim

Logia (Akainu)-Logia (Kizaru)-Logia (Kuzan)

İkinci dizilim

Logia (Kizaru) -Paramecia (İssho) -Zoan (Ryokugyu) olabilir belki.

Luffy x sakazuki
Sanji x kizaru
Zoro x fuji
Bu uclunun dovus tarzlari bir birlerine benziyo, bence ryokugyunun dovus sitilide jinbei ye uygun bir seyler cikacak. Jinbei yi counter lamasi gerekiyo o yuzden bence yuksek seviye hakisi olan birisini bekliyorum. Bana meyvesiz olacak gibi geliyo ama jinbei ile savasmasini bekledigimden mistik zoan olmasi hos olur. Su ana kadar hic balık zoan i gormedik sanirim mistik balikli bir zoan cikarsa hydra gibi cok hos olur.

Edit : hydra degilmis. Yunan mitolojisinde cok basli ahtapotumsu yaratik kastim hydradan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık