Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Logia-Zoan-Paramecia üçlemesi olacak diyen arkadaşlar var. Fujitora'nın meyvesinin daha adı bile bilinmiyoken paramecia olduğu kanısına nasıl varıldı bilmiyorum. Ben toprak meyvesine sahip olduğunu düşünüyorum bu elemanın ayrıca bayanda çıkabilir.

Fujitora iyi kalpli bir amiral olduğunu için muhtemelen Oda Ryokogyu'yu Zalim yapıcak. Green Bull lakabıda muhtemelen öküz gibi fiziksel güce sahip olduğu içindir

Logia-Zoan-Paramecia üçlemesi olacak diyen arkadaşlar var. Fujitora'nın meyvesinin daha adı bile bilinmiyoken paramecia olduğu kanısına nasıl varıldı bilmiyorum. Ben toprak meyvesine sahip olduğunu düşünüyorum bu elemanın ayrıca bayanda çıkabilir.
Herkes her tahmine kanıt anlatamaz hocam. Senin toprak-bayan yorumun gibi bir şey. Misal benim fuji tahminim: meyve kılıçta, amiralin kendisinde değil. Meyve de gravity gravity no mi.

Evet. Çok güçlü meyvesi vardı. Hatta seride hiçbir Logia türünde görmediğimiz hem katı, hem de yarı-katı olma özelliğine sahipti.
Sıvı sıvı meyvesi de vardı.
O zaman en gıcık kaptığım nokta ise bizim tayfada kimsenin haki bilmemesine rağmen kadının kaçması idi. Bir de Nami bunu bir şişeye koyup yakalıyordu.
Saçmalık işte.

Sıvı sıvı meyvesi de vardı.
O zaman en gıcık kaptığım nokta ise bizim tayfada kimsenin haki bilmemesine rağmen kadının kaçması idi. Bir de Nami bunu bir şişeye koyup yakalıyordu.
Saçmalık işte.
O 2. filmdeki Honey Queen'in meyvesi Toro Toro no Mi idi. O meyvenin verdiği hiçbir güç yoktu ki. Hatta kadın gücünü kullanınca çıplak kalıyordu. Benim dediğim Ame Ame no Mi hem yeşil, hem de çok da güçlü bir meyve. Gasparde de eskiden Denizci imiş zaten. Oradan bağlar ya da buna benzer bir meyve verebilir Oda.

O 2. filmdeki Honey Queen'in meyvesi Toro Toro no Mi idi. O meyvenin verdiği hiçbir güç yoktu ki. Hatta kadın gücünü kullanınca çıplak kalıyordu. Benim dediğim Ame Ame no Mi hem yeşil, hem de çok da güçlü bir meyve. Gasparde de eskiden Denizci imiş zaten. Oradan bağlar ya da buna benzer bir meyve verebilir Oda.
Ona bir şey dediğim yok ama kadın en normal bir şey ile bile saldırsa ona zaten herhangi bir zarar veremezler kadın saldırmayı bile denemeyip kaçıyor saçma bulduğum taraf bu yoksa tabi ki şeker meyvesi daha kullanışlı ve güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık