Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Zamanında ne güzel en saçma rüyalar bende demişim.Son aylarda kabus dışında neredeyse hiç rüya görmedim sanırım.Ya sevdiğim biri ölür,kavga ederim,birileri kovalar,küser vs.Sanki gerçek hayatta yeterince sorun yokmuş gibi rüya alemim bile hep kavgalı gürültülü :( Keşke bunun bi çözüm yolu olsa.Yeminle şu kabuslar yüzünden uyuduğum uykudan bir şey anlamıyorum.Üstüne bi de uyanınca rüyalara moralim bozuluyor.

Rüyamda Chopper olup Baroque Works'dan birine ağrı kesici bulmaya çalışıyordum. Millet bana o kötü biri falan diyordu ben de, hayır ben doktorum herkesi iyileştirmem lazım falan diyordum. Sonra abim gelip beni dövünce adama ağrı kesici götüremiyordum.

Zamanında en saçma rüyalar bendedemişim. O gün bugündür iiler kesat, bir şey göremiyorum.
Rüyalarımın bereketi kaçtı.

Burayla alakalı olarak; rüyamda mera mera meyvesini yediğimi görmüştüm kullanmayı bilmediğim için yanlışlıkla elimdeki ateş topunu ayağıma düşürdüm ayağım yandı onun da ateş olması gerekmiyor muydu hareket yapmak isterken kendimi çok zorlayıp altıma kaçırmıştım (merak edenler için uyandığımda gerçekten altıma kaçırmamıştım)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık