Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    101
Rüya içinde rüya görmek çok ilginç bir şey.Daha geçen gün başıma geldi.Tam 3 kere rüyanın içinde uyuyup orada gördüğüm rüyadan uyandım.Bir süre sonra insan gerçekten uyandığında hala rüyada olduğunu zannediyor :(
Böyle gtü başı ayrı oynayan rüyalardan nefret ediyorum. Şoku ve gizemi bir kere verdin yeter daha tamam artık elindeki konu neyse işle onu da bitirelim rüyayı.

Çok uyuyunca rüyalarıma in cin şeytan konsepti geliyor .Geçen gün aşırı uyudum 12 saat felan , 5 kadim cadı diye bi grupla uğraştım ayetel kürsü okuyorum rüyamda cadı ne diyo bu be diyor.

Üye silindi 6810

Çok uyuyunca rüyalarıma in cin şeytan konsepti geliyor .Geçen gün aşırı uyudum 12 saat felan , 5 kadim cadı diye bi grupla uğraştım ayetel kürsü okuyorum rüyamda cadı ne diyo bu be diyor.
Senin rüyalarda bi değişikmiş, cadı sanırım büyü sandı söylediklerini :D, bunun gibi daha varsa yazabilirmisin

Az önce yattığım yerden müzik dinlerken uyuyakalmışım. Rüyamda maskesiz dışarı çıktığımı görüp baya paniklemiştim. Birkaç saat geçtikten sonra tekrar dışarı çıktım ve maske takmayı yine unuttum. İnsanların kötü bakışları ve tekrar hastalığı kapma korkusu yüzünden baya gerilmiştim. Sonra mahallemdeki bakkalın önünden geçerken tam kapının önünde duran bir merdiven gördüm. Kucağıma aldığım gibi merdiveni kaptım sonra bakkal kovaladı ben kaçtım. Bu sürekli gördüğüm saçma rüyaların bir benzeriydi. Bir kere anlamlı rüya göremedim hayatımda.

Üye silindi 6810

Rüyamda kf deki bazı kişiler toplanıp muhabbet ediyorduk bunlardan 3 kadın 4 erk miydi neydi hatırlamıyorum o kısmı pek normal giderken muhabbet kagura geldi ben ona oo saçlarını turuncudan sarı yapmışsın dedim (parlak metal sarısı gibi idi) o da önceden turuncu idi sonra şunu yaptım ondan sonra şu bu bişiler dedi sonra oturduk biraz daha konuştuk filan yemek yapacaktık bi ara hamurlu birşey yapacaktık sanırım hamur az geldi filan kagura bir bağırmaya başladı üff hepimiz onun dediğini yapmaya çalışıyoruz filan en son ben hamur yapalım yaa dedim sonra yapmaya başladık tam hamur ile uğraşırken uyandım (Neden sadece kagura yazıyor diyebilirsiniz rüyada sadece onun yüzüne baktım ve baya manken gibi idi filan ve uyandıktan sonra yazıyorum bunu bide tek onun kf nick i söylendi size uyarımdır yatmadan önce kf üyelerinin fotoğrafları konusunda takılmayın pek)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık