Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 497 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    542
Keşke ölse de bundan sonraki shogunluk denjiro'nun ailesinden devam etse.
Öyle bir şey olmayacak maalesef, yediği dayaklarla adam olacak. Her şeyin sesini duymaktı( Zou'nun sesini duyuyordu, babası gibi) ve Ark prensi olması haysiyetiyle ölmeyeceği belli. Kurtarılması gereken bir tip olarak kullanılacak, daha sonraki Ark'larda Wano'yu idare edip bize yardım ederken görebiliriz. Babasının rüyasını gerçekleştirecek bir bakıma, o yüzden her ne kadar vasıfsız da olsa, ileride yapacaklarıyla Kahraman diye anılması muhtemel.

Benim canımdır..kanımdır..büyüdüğüm mahalle, geçtiğim yollardır...Diz yaramdır, kabuk tutandır...Kah sevincim kah üzüntümdür...Hayat tecrübemdir, adam olmayı öğretendir... Fanı olduğumda 15 yaşındaydım şu an 25 yaşındayım. Ah ulan... Her şey de sen varsın unutamadım.
Seni 10 yıl olgunlaştırmış.

Mihowk'u geçtiğinde serinin en güçlü karakteri olacağına yürekten inanıyorum. Hakkı verileceği günler gelecektir elbet.

Bi tarafta apo dan (ve etraftaki diğer korsanlardan) kaçan zoro -lufiyi kucaklayıp- diğer tarafta kaydo dan tek yiyen lufi, fark hala belli olmuyorsa yapılacak bi şey kalmadı demektir.

Zoro'nun en iyi halleri bence east blue'da idi.

Gülmeyi daha çok biken birş gibiydi.

Usoop'un tayfasına onu yedik diyen, Luffy'nin sümüğünü attığı suyu Luffy'ye içiren Zoro daha iyiydi sanki.

Sonrası da çok iyi ama ilki daha iyi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık